Niektóre utwory brzmią lepiej na żywo niż w studio, inne akustycznie bądź z orkiestrą. Wyboru subiektywnie lepszej wersji będą mogli dokonać fani toruńskiego zespołu Manchester, między innymi co do wszystkim znanego przeboju Lubię Twoje włosy. Bar Parter zaprasza!

Manchester to toruński zespół rockowy o prawie 11-letnim dorobku artystycznym. Muzycy tworzą od 2006 roku, dwa lata później zdobyli największą sławę, zwyciężając na festiwalu Top Trendy w aż trzech kategoriach. Od wtedy grupa należy do stałych bywalców na rockowych polskich festiwalach, jak ten w Jarocinie czy w Węgorzewie. Na ich koncie znajdują się już dwie płyty i kilka topowych, wpadających w ucho i często pojawiających się w stacjach radiowych kawałków takich jak: Lubię Twoje włosy, Dziewczyna gangstera, a zwłaszcza, śpiewane przez wielu na pożegnanie, Ostatni raz z moją klasą.  Ich najnowszy utwór Miłość we Wrocławiu również cieszy się popularnością.

Manchester w Toruniu

Manchester chętnie udziela się w lokalnych wydarzeniach, kilka lat temu mieliśmy okazję posłuchać ich na toruńskich juwenaliach. Tym razem wrócą do rodzinnego miasta w nowej odsłonie.  Z początkiem maja w Barze Parter będziemy mogli usłyszeć najpopularniejsze piosenki zespołu w wersji akustycznej. Nowe brzmienia, nowe wrażenia, a jednak utwory i niejednokrotnie wspomnienia z nimi związane pozostają niezmienne. Która wersja bardziej przypadnie publiczności do gustu? Oryginalny studyjny rock czy żywe, akustyczne wykonanie w świeżym wydaniu? Odpowiedź 9 maja w Barze Parter!

KIEDY? 9 maja 2017 roku

GDZIE? Bar Parter

WIĘCEJ INFORMACJI 

[WPIS AKTUALIZOWANY]