Dwór Artusa ma zaszczyt zaprosić na niebywałe wydarzenie, bowiem 26 października o godzinie 19:00 odbędzie się koncert Martyny Jakubowskiej. Wydarzenie jest elementem trasy promującej płytę Prosta piosenka, pierwszego od 6 lat autorskiego albumu artystki.

Martyna Jakubowska jest artystką jedyną w swoim rodzaju. Ma na swoim koncie już ponad 10 albumów studyjnych, z czego ostatni z nich Okruchy Życia, z 2010 roku, otrzymał nominację do Fryderyka. Nowa płyta jest jednak bardziej odważna od poprzednich – pojawią się na niej utwory zarówno mocniejsze, z rockowymi zagrywkami, jak również spokojne ballady, które tak bardzo uwielbiają jej fani. W swoim projekcie artystka jest bardziej odważna i bezpośrednia w wyrażaniu swoich poglądów na temat otaczającej ją rzeczywistości, ale niezmiennie czaruje charakterystyczną, ciepłą barwą głosu, którą ujmuje pokolenia swoich słuchaczy od trzydziestu lat.

Album jest owocem współpracy z takimi artystami jak Wojciech Waglewski, Kortez czy także Jan Smoczyński. Płytę promuje singiel Mój czas ucieka, do którego teledysk został wyreżyserowany przez Igora Omuleckiego.

Na koncercie w Dworze Artusa oprócz utworów z najnowszego albumu, zabrzmią największe przeboje Martyny Jakubowicz, wśród których znajdzie się nieśmiertelny utwór W domach z betonu.

DATA: 26 października (środa), godz. 19:00
MIEJSCE: Centrum Kultury Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6
BILETY: normalny w przedsprzedaży: 50 zł, normalny: 60 zł
SZCZEGÓŁY: bilety, Kup bilecik, wydarzenie

[Fot. materiały organizatora]