Piranha Tourbooking zaprasza na koncert jednej z najciekawszych obecnie kapel na polskiej scenie ciężkiego grania. Materia odwiedzi Toruń 3 lutego w ramach trasy „Wszystko Jasne Tour” promując swoje ostatnie wydawnictwo „We Are Materia”.

Zespół Materia powstał w 2007 w Szczecinku. Na swoim koncie mają dwie płyty. Kapela znakomicie wypada na koncertach, a tych zagrali naprawdę sporo, wliczając w to występ na dużej scenie Przystanku Woodstock. Można też było ich zobaczyć na m.in. : Sonisphere, Jarocin Festival, MetalFest, Wacken Open Air (Niemcy), Metal Blast (Egipt), Euroblast (Niemcy). Grają muzykę z pogranicza hardcore’u i groove metalu.

Olsztyńska grupa Messa wykonuje energiczną mieszankę melodyjnego rocka z elementami metalu – sam zespół określa swój styl jako rock’n’core. Od samego początku istnienia Messa stawia na koncerty, ma ich za sobą już ponad 250 na terenie całej Polski, dzieląc scenę m.in. z Acid Drinkers, Luxtorpedą czy Vaderem. W marcu 2015 roku zespół wydał swoją debiutancką płytę „Bramy”, która była zwieńczeniem 10-lecia działalności zespołu.

Utworzony w 2014 roku Fleshcold z Okalewa to zespół grający nowoczesny metal. Tworzymy unikalne brzmienie, które sprawi, że nie będziesz mógł przejść obok nas obojętnie – mówią muzycy. Zespół powstał z inicjatywy młodych pasjonatów muzyki metalowej, pragnących stworzyć muzykę, która dostarcza maksimum wrażeń oraz energii.

Muzyka tercetu Protoplasta z Włocławka łączy elementy między innymi progresywnego rocka, metalu i grunge’u. Ekspresyjny, wynikający z osobowości muzyków, sposób prezentowania swojej twórczości na scenie oraz ich pełne zaangażowanie w tworzenie muzycznego przekazu dają publiczności niezapomniane wrażenia.

SZCZEGÓŁY:
Data: 3 lutego 2017, godz. 19:30
Miejsce: klub DWA ŚWIATY – ul. Ducha Św. 10/12, Toruń
Bilety: 20 PLN przedsprzedaż / 30 PLN w dniu koncertu
do nabycia w klubie oraz na
http://materiashop.8merch.com/services/store