Hard Rock Pub Pamela nadal świętuje. Cykl proponowanych przez klub urodzinowych wydarzeń nabrał sporego rozpędu, natomiast poszczególne koncerty pokaźnego ciężaru gatunkowego. Mitch Laddie Band, Ryszard Wolbach w duecie i Vincent Slegers to ich powitamy na scenie tym razem!

W poniedziałek na scenie królować będą blues i country w międzynarodowym wydaniu. Wystąpią: Vincent Slegers (Belgia), Mitch Laddie (Wielka Brytania) oraz, powracający do Hard Rock Pubu Pamela po dwunastu latach nieobecności, Ryszard Wolbach. Dla grupy Mitch Laddie Band koncert w Hard Rock Pubie Pamela jest elementem ich pierwszej polskiej trasy koncertowej. Zagrają w składzie: Mitch Laddie wokal i gitara, Matt Connor perkusja, Rhian Wilkinson gitara basowa. Ich dwa pierwsze albumy spotkały się z dużym uznaniem krytyków, zespół stale jednak szuka nowych inspiracji i wciąż się rozwija. W 2015 roku nagrał kolejny studyjny krążek   Let You Go, który jak poprzednie, także zbiera świetne recenzje. Kolejnym artystą, którego występ tego wieczoru uświetni  „osiemnastkę” Hard Rock Pubu Pamela, jest Ryszard Wolbach występujący w duecie z Jarosławem Kostyrą. Obchodzący w tym roku 40-lecie swojej działalności muzyk jest współzałożycielem popularnych w latach 80-tych i 90-tych, zespołów „Babsztyl” oraz „Harlem”. To z jego repertuaru pochodzą utwory: Hej przyjaciele, W siną dal, czy Kiedy góral umiera. Artysta wraz ze swoimi grupami występował na największych polskich scenach, takich jak: Piknik Country w Mrągowie, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu czy Przystanek Woodstock. Obecnie Ryszard Wolbach realizuje swój solowy projekt, w ramach którego powstała jego pierwsza  płyta „Wielki dzień”. Artysta osobiście zaprasza toruńską publiczność na udział w poniedziałkowym koncercie.

Rolę supportu podczas poniedziałkowej imprezy organizator powierzył młodemu, 24-letniemu instrumentaliście i wokaliście – Vincentowi Slegersowi. Muzyka jaką tworzy ten artysta utrzymana jest w stylu Hill Country Blues wywodzącym się z Północnego Missisipi. Charakterystyczny dla tego regionu akompaniament gitarowy oraz niski wręcz growlujący wokal to wizytówka belgijskiego artysty. Vincent niedawno rozpoczął współpracę z niemiecką wytwórnią „Mofomusic” i już w maju będzie nagrywał swój debiutancki album, z którego materiał wypełni otwierający koncert set.

DATA: 25 kwietnia (poniedziałek) godz. 19:00
MIEJSCE: HRP Pamela
BILETY: wstęp wolny
SZCZEGÓŁY: fanpage wydarzenia

[fot. materiały prasowe]