Co Wy na to, by zjeść śniadanie w teatrze? A do tego zaopatrzyć się w oryginalne stroje na wyprzedaży garderoby? Niedziela w Teatrze już niebawem w Toruniu!

Niedziela w Teatrze to okazja do odpoczynku, rozmowy z ludźmi Teatru i zjedzenia pysznego śniadania przygotowanego przez Kawiarnię Wejściówka. Na najmłodszych czekają warsztaty ruchowo-plastyczne tematycznie związane ze zbliżającą się premierą spektaklu „Dziadek do orzechów. Nowe historie”. Dzieci będą mogły przygotować świąteczne ozdoby z orzechów.

Niedziela w Teatrze połączona z wyprzedażą garderoby teatralnej

Dodatkową atrakcją Niedzieli w Teatrze będzie wyprzedaż teatralnej garderoby. Ceny strojów, w których występowali aktorzy Teatru im. Wilama Horzycy, będą zaczynać się już od 10 złotych. Znajdziecie wśród nich eleganckie sukienki oraz inne wieczorowe kreacje. Na wyprzedaży będzie można zakupić zarówno odzież damską, jak i męską, oraz buty. To idealna okazja do zaopatrzenia się w oryginalne stroje. Wstęp na wyprzedaż jest bezpłatny.

Kiedy i gdzie?

KIEDY: 9 grudnia, godz. 11:00
GDZIE: Teatr im. Wilama Horzycy, Foyer I piętra
BILETY: Dorośli – 20 zł, studenci i seniorzy – 15 zł, rodzice/opiekunowie + dziecko do 10. roku życia – 40 zł oraz jeden rodzic/opiekun + dziecko do 10. roku życia – 20 zł. W cenie śniadanie z kawą i herbatą. Bilety dostępne w Biurze Obsługi Widzów w Teatrze im. Wilama Horzycy.

Wydarzenie na Facebooku