Lubisz mocną muzykę? Klimaty heavy i power metalu nie są Ci obce? To wydarzenie z pewnością będzie dla Ciebie, a wszystko już 20 lutego w klubie Dwa Światy.

Pierwszy raz w mieście Kopernika zagra grupa Night Mistress, znana również niektórym fanom Kapitana Bomby pod nazwą „Nocny Kochanek”. Zespół ten założony w 2003 roku ma już na swoim koncie dwie płyty oraz występ na jednym z największych festiwali studenckich w krakowie czyli Czyżynaliach, gdzie grała w towarzystwie takich gwiazd jak Within Temptation, Sabaton, White Lies, czy Guano Apes.

Oczywiście ten wieczór nie zakończy się na jednym występie. Następnie zaprezentuje się bydgoska grupa Egoistic. Ten zespół również ma na koncie dwie płyty, debiutancką o nazwie „No Sleep”, która została bardzo dobrze przyjęta przez publiczność i „Sacramental Devotion” z roku 2013.

Ostatnim zespołem jaki będzie miał przyjemność wystąpić będzie toruński Taz, który po krótkiej przerwie w działalności zaprezentuje nową, mocną dawkę dobrego trash metalu. Formacja powstała w 2004 roku i ma na koncie między innymi organizację niezależnej trasy po Polsce.

 

Info:

Miejsce: klub Dwa Światy, ul. Ducha św. 10/12

Data: 20.02 (piątek), godz. 20.00 – otwarcie sali,

godz. 20.30 – rozpoczęcie koncertu

Bilety: 15 zł – przedsprzedaż

20 zł – w dniu koncertu