Koncert Nocnego Kochanka podczas toruńskich Juwenaliów był dla wielu osób najlepszym elementem studenckiego święta. Zespół niebawem ponownie wystąpi w Toruniu.

Choć niektórym wydaje się, że Nocny Kochanek to pseudonim wokalisty, Krzysztofa Sokołowskiego, w rzeczywistości jest to nazwa grupy, do której należą Arkadiusz Majstrak, Robert Kazanowski, Artur Pochwała i Artur Żurek. Klasyczny heavy metal i oryginalne teksty sprawiły, że zespół szybko zdobył rzesze fanów. Słowa ich piosenek idealnie opisują polską rzeczywistość, nie abstrahując przy tym od gier językowych i humoru.

Nocny Kochanek – nowy album już w styczniu

W styczniu ukaże się trzeci album zespołu zatytułowany „Randka w Ciemność”. Jeśli chodzi o warstwę tekstową, skupiać się będzie ona głównie na relacjach damsko-męskich. Najnowsze utwory inspirowane są muzycznymi legendami takimi jak Iron Maiden czy Metallica. Płyta ukaże się 11 stycznia 2019 roku.

Podczas koncertu w Od Nowie wystąpi również zespół ThermiT. Chłopaki grali na wielu festiwalach, nie tylko polskich, lecz także zagranicznych. Mają na koncie ponad 250 koncertów. Przygotujcie się na ostre, metalowe brzmienie w ich wykonaniu.

KIEDY: 1 lutego 2019 (piątek), godz. 19:00
GDZIE: Akademickie Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa”, ul. Gagarina 37a
BILETY: Bilety dostępne w klubie oraz sprzedaży online: 40 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu koncertu.