Pamiętacie studencki projekt „Student szuka żony”, o którym niejednokrotnie Wam wspominaliśmy? Koordynatorki projektu – Magdalena Zając i Jolanta Kliniewska – mają dla Was dużo nowości! Co jednak najważniejsze, dla wszystkich, którzy wraz z nadejściem wiosny chcieliby znaleźć swoją drugą połówkę, uruchomiono drugą turę zgłoszeń poszukiwania idealnego partnera!

Co nowego w projekcie „Student szuka żony”?

Dla przypomnienia – „Student szuka żony” to projekt, który daje szansę odnalezienia swojej drugiej połówki. Projekt został zainicjowany w ramach przedmiotu „Badanie w działaniu”, a jego celem jest zapoznanie ze sobą osób poszukujących bratniej duszy oraz zbadanie, jakie preferencje dotyczące wyboru partnera wykazują studenci Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Pomysł okazał się niemałym sukcesem – pragnienie odnalezienia drugiej połówki zgłosiło ponad 200 studentów toruńskiej uczelni. Jak można przeczytać na stronie projektu: „Kilka miesięcy pracy, setki wysłanych maili i tysiące godzin spędzonych nad czytaniem zgłoszeń i analizowaniem osób, które zostały do siebie dopasowane, zaowocowało dopasowaniem do siebie 21 par. Nie wszystkie zdecydowały się na spotkanie, niektóre dały sobie więcej czasu na bliższe poznanie, inne postanowiły pozostać na stopie przyjacielskiej. Największym sukcesem są jednak dwa połączone serca, które spotkały się dzięki projektowi”. Obecnie „Student szuka żony” realizowany jest w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”, a jego koordynatorki co chwilę zaskakują nas nowymi pomysłami, konkursami i wydarzeniami.

26731546_455222178213577_8502003663799183468_n

Warto przypomnieć, że dziewczyny współorganizowały już sylwestrową imprezę dla młodych, a także organizowały fotograficzny konkurs, gdzie do wygrania były niezwykle atrakcyjne nagrody. Teraz, specjalnie na potrzeby projektu uruchomiły stronę internetową studentszukazony.cba.pl, gdzie odnaleźć można kwestionariusz uruchomionej niedawno II tury zgłoszeń dla tych, którzy chcą odnaleźć bratnią duszę, a wcześniej nie zdążyli tego zrobić. Ankieta dostępna jest tutaj. To jednak nie wszystko! Dziewczyny mają w planach organizację ciekawych wydarzeń na WNP i WT. 8 maja szykuje się także ciekawa akcja, która ma być zarazem podsumowaniem całego projektu – póki co jest ona owiana jednak pewną dozą tajemnicy, ale już niedługo będziemy mogli zdradzić Wam więcej szczegółów! Istotne jest także nawiązanie współpracy z nowym partnerem projektu „Spaced-out escape room” w Toruniu, w ramach której organizowane będą dwa konkursy: jeden dla par, drugi dla singli. Jeśli więc jesteście ciekawi jak to jest zostać zamkniętym w jednym pokoju, sam na sam z osobą, która być może jest Waszą wymarzoną drugą, połówką, koniecznie śledźcie fanpage „Student szuka żony”, gdzie dowiecie się więcej o tym intrygującym konkursie.

[Fot. fanpage projektu]