Na kanwie fascynacji thrash metalem, a w szczególności zespołem Metallica, postanowili założyć swój zespół. Zagrali masę koncertów, między innymi na Przystanku Woodstock. Objechali wzdłuż i wszerz Polskę grając utwory Metalliki. A już w najbliższą sobotę przyjadą rozgrzać mury Dwóch Światów klasycznymi riffami zespołu z Los Angeles.

AlcoholicA może poszczycić się sporymi osiągnięciami jak na, wydawałoby się, zwykły coverband. Świetnie przyjęty koncert w Eliminacjach do Przystanku Woodstock zaowocował natychmiastowym zaproszeniem na kolejną edycję festiwalu. Jako jeden z niewielu zespołów grających w większości cudze utwory dorobili się własnego, oficjalnego fanclubu. Mają w swoim dorobku także własny materiał. Singiel Beer 'Em All przez długi czas nie znikał z listy przebojów Antyradia.

Co ciekawe muzycy Metalliki mieli okazję dowiedzieć się o istnieniu tego śląskiego zespołu podczas festiwalu Sonisphere w 2014 r.. Warto dodać, że muzycy pracują nad nowym materiałem. Może zaprezentują część nowego materiału na sobotnim koncercie? Jedno jest pewne. Fani klasycznego, thrashowego brzmienia nie będą zawiedzeni.

SZCZEGÓŁY

24 września 2016
godz. 20:00
klub DWA ŚWIATY
ul. Ducha Św. 10/12
Toruń
wstęp: 20 pln

https://www.facebook.com/events/1084953728253051/