Choć Dzień Dziecka już za nami, to tak naprawdę każdy z nas w głębi duszy jest czasem „Piotrusiem Panem”. Jeśli chcecie więc poczuć w sobie tę dziecięcą radość, wybierzcie się w sierpniu na Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych, który zawita do Torunia!

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych odwiedzi Toruń

Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych to wakacyjne tournée po Polsce z bańkami w roli głównej. Organizatorzy wydarzenia odwiedzają wiele miast w naszym kraju, aby podarować mnóstwo radości nie tylko tym najmłodszym, ale także tym starszym! Do tej pory festiwal zawitał w prawie 40 miastach Polski.

W tym roku bańki wypełnią Toruń 4 sierpnia, a wydarzenie potrwa od godziny 13.00 do 17.00. Impreza odbędzie się przy Atrium Copernicus. Co najważniejsze, wstęp na nią jest bezpłatny. Warto uczestniczyć w tak radosnej i swobodnej imprezie, ponieważ organizatorzy przygotowali dużą ilość darmowego płynu do ogromnych baniek mydlanych, akcesoria do ich puszczania, wytwornice bańkowe, zamykanie w bańce, konkursy z nagrodami, animacje, a także tysiące małych baniek. Oprócz pokazów stworzone zostaną też specjalne strefy dla dzieci, młodzieży i rodziców, więc bawić się będzie mógł każdy, bez wyjątku, ponieważ atutem festiwalu jest integracja międzypokoleniowa.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!