Już w najbliższa niedzielę o godzinie 19:00 w toruńskiej Cybermachinie odbędzie się czwarta edycja Alkostatków. To bardzo zabawna odmiana, łącząca w sobie tradycję z nowoczesnością i dająca okazję na spróbowanie rewelacyjnego kamikaze, serwowanego przez obsługę baru.

Po pierwszych trzech bardzo udanych edycjach Alkostatków, w toruńskiej Cybermachinie ponownie zmierzą się amatorzy ostrej rywalizacji i smakosze kamikaze. Przypomnijmy, że to właśnie kieliszki kamikaze zastępują klasyczną flotę, jaką możemy kojarzyć z gry w statki, w którą chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał okazję grać. Mieszanka zmysłu taktycznego oraz odpowiednia przyswajalność niebieskich oraz czerwonych shotów może dać upragnione zwycięstwo.

O poprzednich wieczorach mówi Jagoda Zawadzka, barmanka Cybermachiny:

Poprzednie edycje były fantastyczne! Wspaniała atmosfera udzielała się graczom oraz osobom, które akurat wtedy przebywały w barze. Atmosfera atmosferą, ale walka na tym nie ucierpiała, bo była naprawdę zażarta. Tym razem musi być podobnie

O co gramy w niedzielę w Cybermachinie?

W zawodach mogą startować drużyny składające się z od 1 do 3 osób. Na najlepszych czeka „prawdziwa” gra Statki oraz wieczna chwała i wśród klientów Cybermachiny.

Do niedzieli można oczywiście przyjść na przydatny trening. W menu Cybermachiny znajdują się oprócz shotów kamikaze także inne ciekawe pozycje, m.in. osławiony Złoty Smok, Pardal oraz oryginalne drinki. W Cybermachinie można znaleźć gry, w które spokojnie pogramy w większym towarzystwie.

Chcesz wziąć udział? Dołącz do wydarzenia na Facebooku