W poniedziałek 8.09 w Hard Rock Pubie Pamela odbyła się kolejna odsłona warsztatów gitarowych. Tym razem poprowadzili je pARTyzant i Andrzej Wodziński. Odbył się również pokaz efektów gitarowych firmy BOSS. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia, którą przygotował dla nas pARTyzant oraz zdjęciami z warsztatów autorstwa Agaty Jankowskiej.
Sympatycy gitary po raz kolejny spotkali się HRP Pamela by zgłębiać tajniki tego instrumentu. Tym razem gościem warsztatów był Andrzej
Wodziński – lider i założyciel Easy Rider. Skromny cichy człowiek .który na scenie zamienia się w wulkan energii przekonywał ,że najważniejsza w muzyce jest szczerość. Zachęcał uczestników do komponowania oraz do własnego interpretowania muzyki mistrzów : „Interpretacja taka może czasem znacznie odbiegać od oryginału , ważne by była zgodna z osobowością” . Nowa formuła gitarowej szkoły jaką prezentuje HRP Pamela przyciąga coraz więcej pasjonatów a co ważniejsze stałe grono uczestników zaczyna się coraz bardziej integrować i współpracować ze sobą.Krzysztof Toczko (pARTyzant)
Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia:
[fot. Agata Jankowska]