W sobotę 21 kwietnia 2018 roku odbędzie się piknik rodzinny organizowany w Toruniu przy ul. Jęczmiennej 23 wspólnie przez : Kolegium Jagiellońskie – Toruńską Szkołę Wyższą, Liceum Jagiellońskie, Szkołę Podstawową CAMBRIDGE ACADEMY oraz Confucius Classroom. O szczegóły wydarzenia pytamy organizatorkę tego przedsięwzięcia Martę Bloch.

Jaki jest cel Pikniku ?

– Chcemy z jednej strony przybliżyć mieszkańcom Torunia i regionu nasze inicjatywy edukacyjne. Mamy tu przecież szkołę wyższą – Kolegium Jagiellońskie, szkołę średnią – Liceum Jagiellońskie i naszą nową propozycję – Szkołę Podstawową CAMBRIDGE ACADEMY. Działa tutaj również prowadzona wspólnie z zaprzyjaźnionym uniwersytetem chińskim placówka propagująca naukę języka i kulturę tego kraju – Confucius Classroom. Chcemy zatem przybliżyć nowe oferty edukacyjne z jakimi wychodzą w perspektywie nowego roku szkolnego i akademickiego te instytucje.

Z drugiej strony chcemy także stworzyć możliwość poznania naszego ośrodka edukacyjnego. Będzie można obejrzeć nasz wspaniały obiekt, zapoznać się z jego wyposażeniem, spotkać z aktualnymi studentami i uczniami aby dowiedzieć się, jak czują się w naszych szkołach.

W końcu wreszcie będzie okazja do fajnej  rodzinnej zabawy. Przygotowaliśmy wiele atrakcji.

No właśnie, czego mogą spodziewać się ci, którzy zdecydują się odwiedzić Wasz obiekt w sobotę ?

– Zacznę może od części chińskiej. Będzie więc można obejrzeć i posłuchać programów artystycznych, przygotowanych przez osoby uczestniczące w kursach języka chińskiego. Obejrzymy taniec smoka – takiego prawdziwego, chińskiego smoka – będzie też możliwość uczestniczenia w lekcji pokazowej j. chińskiego.

Przygotowaliśmy też pokazy „wybuchowych” doświadczeń chemicznych. Jeśli pogoda nam dopisze – na co mamy nadzieję – będzie możliwość relaksu na zielonej trawie. Będą przekąski dla wszystkich no i możliwość skorzystania z fotobudki. Do tego wiele konkursów z nagrodami. Tutaj najważniejszą będzie możliwość wygrania uczestnictwa w jednorocznym kursie języka chińskiego (na dole artykułu znajdziecie kupon konkursowy) – jedno miejsce będzie dla osoby dorosłej, jedno dla osoby w wieku szkolnym. Zatem będzie to wielka szansa na przeżycie niezwykłej przygody edukacyjnej.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o najmłodszych uczestnikach. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy liczne konkursy i zabawy dla dzieci i ich rodziców.

To rzeczywiście duża dawka emocji.

– Zaczynamy o godz. 12:00. Piknik potrwa do 15:00, więc będzie bardzo intensywna zabawa. Będzie także możliwość zapoznania się ze szczegółową ofertą Kolegium Jagiellońskiego, Liceum Jagiellońskiego i Confucius Classroom. A zwłaszcza naszej najnowszej propozycji – Szkoły Podstawowej CAMBRIDGE ACADEMY. To wyjątkowa placówka w skali Torunia i regionu, będzie zatem niepowtarzalna okazja by bliżej zetknąć się z tym projektem. Podczas pikniku będzie można zapisać się do naszego Liceum oraz Szkoły Podstawowej.

Serdecznie zapraszamy w sobotę 21 kwietnia, od godz. 12.00 na ul. Jęczmienną 23. To będzie na pewno dobrze spędzony czas.

Tutaj znajdziecie Kupon konkursowy, szansę na darmowy rok nauki języka chińskiego. Należy go wydrukować i przynieść ze sobą na Piknik.

[Fot. Materiały partnera]

[Artykuł sponsorowany]