Niemcy, Francja, Holandia – to tylko trzy z sześciu krajów, które zespół Lilly Hates Roses odwiedzi w ramach europejskiej trasy Sound of Bells. Trasa zaczyna się w Krakowie, ale na liście znalazł się także Toruń.

Będzie to druga trasa koncertowa tego młodego zespołu. Na koncertach artyści zaprezentują  nie tylko dobrze znany materiał z debiutanckiego krążka Something to Happen w nowych aranżacjach, ale również zupełnie świeże kawałki. Te dadzą nam przedsmak materiału z drugiego albumu zespołu.

Zespół został już doceniony zagranicą  na początku roku zagrali kilka koncertów w Irlandii. Utwór „Youth” zauważyło pismo NME, a piosenka dotarła nawet do amerykańskiego radia KEXP.  Europejska trasa koncertowa będzie kolejnym mocnym krokiem zespołu w podboju Europy.

Lilly Hates Roses to toruńsko-poznański duet, który zadebiutował zaledwie rok temu . Kasia Golomska i Kamil Durski poznali się podczas jednego z konkursów talentów. Ich muzykę można zaliczyć do Indie-folku, wspomaganego przez awangardową elektronikę. W Polsce zaliczyli już występy na takich wydarzeniach jak: Opener, PiotrkOFF czy Slot Art Festival.

Kasia i Kamil wystąpią w toruńskim Lizard King’u już w niedzielę, 16 listopada.

Cena biletów: 20 złotych

Sound Of Bells European Tour 2014

06.11 – Kraków, Żaczek

13.11 – Poznań, Blue Note

14.11 – Szczecin, Hormon

16.11 – Toruń, Lizard King

29.11 – Łódź, Scenografia

Wszystkie daty znajdują się na plakacie promującym trasę koncertową.

[fot. Lilly Hates Roses]

trasa_LHR