Zastanawialiście się kiedyś jak dobrze przemawiać przed ogromną publicznością? Jak stać się doskonałym przywódcą zespołu? Toastmasters wiedzą jak ten cel osiągnąć. I kilka cennych wskazówek przekażą na czwartkowym spotkaniu w Wyższej Szkole Bankowej.

Spotkania klubu to warsztaty odbywające się cyklicznie, na których każdy z uczestników ma możliwość zabrania głosu i sprawdzenia swoich umiejętności. To czas i miejsce, gdzie można przekonać się, iż przemawianie publiczne i umiejętności liderskie to nie wiedza tajemna. Można się tego bowiem nauczyć.

Oto jak reklamują się Toastmasters na swoim profilu na facebooku: „Z zewnątrz zajęcia z wystąpień publicznych, komunikacji oraz rozmawiania i słuchania, wydawać się mogą na męczące, jednak prowadzone są w przyjemnej atmosferze z dawką humoru. Połączenie to sprawia, że chce się wracać co tydzień i pokonywać kolejne bariery.”

Na czwartkowym spotkaniu zaprezentują się mówcy w zaplanowanych wystąpieniach. Zaplanowane są konkursy, na wyniki których mają wpływ wszyscy obecni. Zwycięzcy mogą liczyć na drobne niespodzianki.

Na spotkanie zapraszani są wszyscy, którzy w jakiś sposób interesują się przemawianiem publicznym, rozwojem osobistym lub po prostu dobrą zabawą w miłym gronie. Warto przyjść i przekonać się samemu, na czym polegają spotkania klubu. Organizatorzy proszą tylko o przyniesienie długopisu i kartki.

Kilka informacji o organizacji Toastmasters:
Toastmasters to organizacja non-profit, która promuje umiejętności przemawiania i przewodzenia. Założycielem pierwszego tego typu klubu był Ralph C. Smedley, który w 1924 roku w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Nazwał go „toastmaster”, co oznacza osobę, która wznosi toasty i przedstawia mówców na bankietach. Na świecie obecnie działa ponad 12 tys. klubów w 113 krajach, zrzeszających łącznie ponad 260 tys. członków. W Polsce kluby działają praktycznie w każdym większym mieście m.in. w Toruniu, Bydgoszczy, Warszawie.

Info:
Gdzie: Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31 (budynek A, sala 008, poziom -1)
Kiedy: czwartek 15 maja 2014, o godz. 18:50
Wstęp wolny!

[fot. facebook Toastmasters Sokrates Toruń]