Już w najbliższą sobotę będziecie mieli okazję uczestniczyć w koncercie, na którym wystąpi ekipa z Alkopoligamii oraz Rób Rzeczy. To niesamowita okazja, aby wysłuchać wielu ciekawych raperów.

Ekipę Alkopoligamii reprezentować będzie:

Kuba Knap – zadebiutował w 2013 albumem Bez nerwów, bez złudzeń, który jednak wyszedł w formie nielegalu. Rok później wyszedł jego pełnoprawny debiut Lecę, chwila, spadam. Kubę cechuje luźny rap na chilloutowych beatach. Swoim stylem przyciągnął mnóstwo osób, czego nie da się zauważyć chociażby na koncertach. Pół roku po ostatnim koncercie w Toruniu, Knap wraca z nowym krążkiem Ludzie Mówią Różne Rzeczy, który umocnił pozycję rapera na polskiej scenie.

Ekipę Rób Rzeczy reprezentować będzie:

Zioło – zadebiutował w 2010 roku albumem Siema LP, dwa lata później nagrał jeszcze lepszy album Hip-hop, zaś w tym roku uraczył słuchaczy albumem Cokolwiek. Nagrywał z czołowymi raperami, takimi jak Mes, Pyskaty czy Kidd. Na ten rok szykuje jeszcze jeden album.

Ponadto wystąpią również:

Emil G – debiutujący 16 października albumem Anflejmbl raper pochodzący z Giżycka, który systematycznie koncertuje z Knapem. Toruńskiej publiczności powinien być znany, gdyż występował w Kubą w styczniu tego roku.

DJ Willy Mąka – DJ nie tylko o charakterystycznej ksywce, ale również charakterystycznym stylu. Nie da się nie uśmiechnąć przy jego skreczach.

Supportować będą Monka SoundsystemRAF oraz Kriszna x R-Ka.

Koncert odbędzie się w klubie Dwa Światy, znajdującym się przy ul. Ducha św. 10/12. Bilety w cenie 20 zł. Start – godzina 21:00.

 

[fot. Materiały prasowe]