MARIUSH, znany również jako Szymon Jachimek odwiedzi w najbliższy czwartek Parter Whisky Vodka Cocktail Bar. Jeszcze przed świętami wypełni toruński bar fantastyczną rozrywką. Zapraszamy na Recital MARIUSHa, organizowany przez Agencję Artystyczną Kacper Gładkowski.

Na wschodzie rozkwita disco-polo, ale na południu artyści stawiają głównie na poezję. Szymon Jachimek, członek nieistniejącego już kabaretu Limo postanowił połączyć z pozoru niemożliwe dwie frakcje. Disco-liryka to pełen humoru gatunek, gdzie taniec spotyka Wisławę Szymborską, a życiowe przemyślenia mieszają się z rytmami znanymi nam z wesel i innych sympatycznych dyskotek.

Recital MARIUSHa – szczegóły

Podczas wieczoru z disco-liryko na scenie znajduje się sam Mariush oraz towarzyszący mu pianista Jan. Pomiędzy swoimi hitami („Czemu nie ma ciebie tu, krowa smutno robi mu” i wiele innych) Mariush dzieli się swoimi przemyśleniami na temat kobiet, pogody i życia w Ciechanowie. Jako że niewiele trzeba, aby stworzyć przebój disco, jeden z numerów jest całkowicie improwizowany na podstawie pomysłów zaproponowanych przez widownię.

Recital MARIUSHa to inteligentny i zabawny komentarz do popularności muzyki disco-polo w naszym kraju. Bez wulgarnych żartów i natrętnego szyderstwa Szymon Jachimek zaprasza widzów do lepszego świata, w którym disco bawi, a poezja… też bawi.

Zaczęło się wszystko od tego klipu —> https://www.youtube.com/watch?v=a-8zv8T_Ydc

Kto? Szymon Jachimek MARIUSH
Gdzie? Parter – Whisky Vodka Cocktail Bar
Kiedy? 13.04.2017 (czwartek), godz. 20:00
Za ile? 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu występu). Bilety czekają w barze!
Dołącz do wydarzenia na Facebooku