13 maja ruszyła rekrutacja do AIESEC i potrwa aż do 29 maja! Jest to największa, niezależna organizacja, która poprzez praktykę i doświadczenie w wymianach międzynarodowych rozwija w młodych osobach cechy liderskie. Działa w 122 krajach, a w Polsce dociera do 15 największych ośrodków akademickich. Dzięki swym działaniom tworzy liderów, którzy w skuteczny i odpowiedzialny sposób kształtują swoje lokalne otoczenie.

Pragniesz robić coś więcej? Zastanawiasz się, czy możesz jakoś wpłynąć na społeczność miasta w którym żyjesz? Jeżeli tak, to zgłoś się do AIESEC Toruń UMK! Działa on w Toruniu od 46 lat i zrzesza 30 młodych osób z całego województwa. Projekty, które tam są realizowane pomogą ci poznać inne kultury, nowych ludzi, a do tego uzyskasz szereg przydatnych umiejętności jak: praca w zespole (także i multikulturowym), sprawna komunikacja, zdolność do rozwiązywania problemów – czyli wszystko to, co cenią sobie pracodawcy na całym świecie.

Jeżeli zdecydowałeś się dołączyć do AIESEC Toruń UMK, do 27 maja wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.aiesec.pl/rekrutacja i podejmij decyzję, w którą stronę pragniesz rozwijać siebie i to, co cię otacza. Następnie, po otrzymaniu telefonu z zaproszeniem na spotkanie, przyjdź na rozmowę rekrutacyjną, aby można cię było lepiej poznać. W trakcie zadania grupowego będziesz miał szansę, aby przedstawić swój pomysł z pomysłami innych, by wspólnie zadecydować jak je zrealizować. Ostatni etap rekrutacji to wyjazd na konferencję, gdzie poszerzysz wiedzę o AIESEC i działalności w niej, także poznasz osoby z którymi będziesz pracował na jednym z projektów.

 

aplikuj-do