Jeśli nie macie pomysłu, co robić w majowy weekend, może wybierzecie się na Pchli Targ? A nuż uda się znaleźć coś ciekawego?

W 2018 roku Fundacja Studio M6 organizuje w Toruniu aż siedem Pchlich targów. Pierwszy z nich odbył się w kwietniu. Kolejne będą miały miejsce w każdą pierwszą sobotę miesiąca – aż do października.
Czy Pchli targ to tylko możliwość zakupu oryginalnych przedmiotów? Okazuje się, że nie. Na wszystkich targach organizowanych przez Fundację Studio M6 dzieci oraz młodzież mogą wziąć udział w bezpłatnych warsztatach. Co więcej, jeśli interesuje Was działalność fundacji, podczas sobotnich targów będzie można zapoznać się bliżej z jej pomysłami.

Dla kogo Pchli targ?

Jeśli lubicie szperać, przeglądać i wyszukiwać perełki za grosze, Pchli targ to miejsce dla Was. Ubrania, książki, monety, antyki, płyty i mnóstwo innych przedmiotów będzie można zakupić podczas targu 5 maja. A może macie ochotę coś sprzedać? Wystarczy zgłosić się do organizatorów, to nic nie kosztuje. Uwaga! Obowiązuje ograniczona liczba miejsc, więc kto pierwszy, ten lepszy. Jeżeli chcecie pozbyć się zbędnych rzeczy, które komuś mogą się przydać bądź zainteresują kolekcjonerów, wyślijcie swoje dane na adres: pchlitarg2018@gmail.com

KIEDY: 5 maja 2018 (sobota), godz. 12:00-19:00
GDZIE: Rynek Nowomiejski w Toruniu
BILETY: wstęp wolny

Nie będzie Was w najbliższy weekend w Toruniu? Nic straconego! Kolejne targi odbędą się 2 czerwca, 7 lipca, 4 sierpnia, 1 września oraz 6 października.

[fot. Agata Stanisz/Wikimedia Commons]