Całkiem niedawno odwiedzili Toruń z niesamowitym widowiskiem. Musiało im się spodobać,skoro zawitają do nas ponownie,tym razem na Cyrkowe Juwenalia. Sound’n’Grace kolejną gwiazdą majowego weekendu!

Sobota, ostatni według niektórych​ najhuczniejszy dzień Juwenaliów,wieńczący trzydniową zabawę. To właśnie wiśniówką na torcie, cytując Czesława Mozila, będzie koncert Sound’n’Grace- chóru,który od kilku lat urozmaica polską scenę muzyczną. Ich sukces rozpoczął się od udziału w słynnym talent show. Od tego momentu nie schodzą z list przebojów, a muzyka gospel staje się coraz bardziej popularna. Zespół ma na koncie wiele własnych aranżacji znanych utworów, ale też autorskie single. Ich piosenka promowała polską świąteczną komedie romantyczną „Listy do M. 2”. Mieszanka jazzu, soulu i gospel w ich wykonaniu tworzy cudowne widowisko, a chwytliwy tekst  i i wpadająca w ucho melodia  sprawiają,że utwory Sound’n’Grace zostają w głowach na długo. Nic więc dziwnego,że zostali nominowani do miana najlepszego zespołu 2016 roku podczas gali Eska Musicie Awarda.

W juwenaliową noc będziemy głośno śpiewać „Możesz wszystko”, „Na pewno” czy „Dach”. Gorące przeboje pozytywnie zakręconych Sound’n’Grace rozgrzeje publiczność nawet w przypadku tradycyjnej majowej mżawki. Warto wcześniej podszlifować znajomość repertuaru!