Lubicie ostry, nie biorący jeńców humor? Wybierzcie się w czwartek do lokalu Parter Whisky Vodka Cocktail Bar, do którego zjadą znani i lubiani członkowie grupy Stand-up Polska. Maciej Adamczyk i Cezary Jurkiewicz z pewnością rozbawią publiczność do łez, a towarzyszyć im będzie prowadzący – Piotr Popek.

Pub nie zwalnia tempa. Jego drugie urodziny są obchodzone naprawdę hucznie i pokazują, że Parter nie zamierza ograniczać się do muzyki. Jak podkreśla współwłaściciel lokalu Adrian Walczak, są otwarci na nowe wyzwania.

– Przede wszystkim zależy nam na nawiązaniu współpracy z artystami z Torunia i okolic, którzy chcą przedstawić się lokalnej publice. Jesteśmy otwarci na propozycje, nowe pomysły, ale też dajemy szansę udziału w sprawdzonych projektach, np. Open Mic w ramach naszej współpracy z ekipą Stand-up Toruń, czy występy w roli supportu podczas organizowanych przez nas koncertów – tłumaczy Walczak.

Maciej Adamczyk i Cezary Jurkiewicz to znani w całej Polsce komicy, którzy mają na koncie już kilka sporych sukcesów. Tego pierwszego widzowie kojarzą ze znakomitego prowadzenia V urodzin Stand-up Polska, podczas których odbył się Roast Michała Wiśniewskiego. Jeśli chodzi o Cezarego Jurkiewicza, to bardzo pozytywny był odbiór jego występu podczas Roastu Kuby Wojewódzkiego. Oba te eventy, jak i również rosnąca popularność sztuki Stand-up powodują, że panowie przez cały czas się rozwijają. Jakie żarty przygotowali na wizytę w Toruniu? Czy po raz kolejny uraczą nas swoim abstrakcyjnym i często absurdalnym podejściem do otaczającego nas świata? Jedno jest pewne, tego wieczoru nie może was zabraknąć w Parterze!

Adamczyk i Jurkiewicz w Parterze |fot. Parter Whisky Vodka Cocktail Bar

Adamczyk i Jurkiewicz w Parterze |fot. Parter Whisky Vodka Cocktail Bar

Oprócz dwóch gości dnia, na scenie zobaczymy Piotra Popka ze Stand-up Bydgoszcz, który wcieli się w rolę prowadzącego.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 20:00. W barze Parteru można wciąż nabywać bilety, ale lepiej się śpieszyć, bo rozchodzą się w szybkim tempie! Cena wejściówki to 25 zł.

Więcej informacji —> wydarzenie na Facebooku

To nie koniec wieści z Parteru na Spod Kopca. Jeszcze w tym tygodniu na naszym portalu ukaże się rozmowa z Adrianem Walczakiem na temat kultury picia alkoholu oraz roli, jaką odgrywają toruńskie (i nie tylko) puby w kreowaniu wizerunku osób, które do nich uczęszczają.