Coraz bliżej święta… Czas zacząć myśleć o świątecznych prezentach. :) Centrum Sztuki Współczesnej jak co roku organizuje przedświąteczne targi prezentów. Stoiska z cudami hand-made rozstawione zostaną 5 grudnia. 

NA X-MAS KRAM znajdziemy praktycznie wszystko. Organizatorzy zapowiadają stoiska z biżuterią, ubraniami, zabawkami, książkami, plakatami i innymi cudami hand-made. Stoiska otwarte będą 5 grudnia (sobota) od godz. 12:00 do 18:00. Przez całe popołudnie będzie można leniwie i bez szalonego przedświątecznego zgiełku zakupić dla najbliższych unikalne upominki.

Targi w CSW organizowane są na przekór supermarketowym promocjom prezentów „Made in China”. Do udziału zaproszonych zostało  kilkudziesięciu wystawców z całej Polski, tworzących jedyne w swoim rodzaju zabawki, autorskie akcesoria dla małych i dużych, designerskie ciuchy, pięknie wykonaną biżuterię i oryginalne, nowoczesne gadżety, które wymykają się sklepowym definicjom.

Organizatorzy pomyśleli również o rodzicach, którzy chcą kupić upominki swoim dzieciom. O 14:00 w Kinie Centrum rozpocznie się seans uroczego świątecznego filmu familijnego „Magiczne święta Kacpra i Emmy”. W sali kinowej nie będzie jednak zapewniona opieka, dzieci zapraszane są wraz z opiekunami. Wstęp wolny, wejściówki rezerwować i odbierać można w recepcji CSW już od 1 grudnia.

Co: X-MAS KRAM – przedświąteczne targi prezentów
Kiedy: 5.12.2015 (sobota), godz. 12:00 – 18:00
Gdzie: Centrum Sztuki Współczesnej, Wały gen. Sikorskiego 13, Toruń
Wstęp wolny!

[fot. materiały prasowe]