Muzyczny, wtorkowy wieczór w HRP Pamela podsumował dla nas Reda Haddad  – wokalista i lider zespołu SKADYKTATOR i JEGO KOSMICZNE COMBO:

„We wtorek w Hard Rock Pubie Pamela wystąpiły dwa zespoły: Skadyktator i Jego Kosmiczne Combo z Warszawy oraz Todd Wolfe Band z USA. To pierwsze takie spotkanie w historii polskiej sceny muzycznej! Wywodzący się z rhytm`n`bluesa karaibski styl ska i amerykański nowoczesny blues stworzył niepowtarzalny wieczór pełen zdecydowanej ska-jazzowej dynamiki (Kosmiczne Combo z obdarzonym soulową duszą Skadyktatorem), a nieco bardziej wyważonego, ale także pełnego autentyczności, bluesa zaserwował słuchaczom Todd Wolfe. Charyzmatyczny, doświadczony bluesman i jego nieduży, choć perfekcyjnie grający zespół, sprawili, że zdawało się wręcz niemożliwym, aby te wszystkie dźwięki w gitarowym solo (i wszystkie w punkt!) wyszły spod ręki jednego muzyka! Todd Wolfe i jego Band: piękna, uśmiechnięta i konkretnie grająca na basie Justine Gardner oraz Roger Voss na perkusji, dali tego wieczoru prawie dwugodzinny koncert, a bisom nie było końca.”

W trakcie wtorkowego wieczoru odbył się także wernisaż wystawy Jacka Smarza. Fotorelacje z tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

Support imprezy: Skadyktator i Jego Kosmiczne Combo

Gwiazda wieczoru: Todd Wolfe Band

[Fot. Tomasz Dorawa]