Ubiegły wtorek był dla wielu pasażerów toruńskiego MZK dniem zdziwienia, ale również świetnych przeżyć. A z jakiej to okazji? Grupa młodych utalentowanych artystów z ekipy Kniferz Crew postanowiła poprawić torunianom dzień oraz… pokazać jak można spontanicznie i optymistycznie można bawić się życiem :)

Wszystko działo się 26 maja na odcinku Uniwersytecka-Kraszewskiego. Kiedy grupa młodych ludzi weszła do tramwaju, nikt nie wiedział, że za chwile na ich oczach zostanie odegrane wielkie show. Beatbox, tancerze, muzyka i przede wszystkim pozytywne podejście do życia. To wszystko czekało na pasażerów. I tak też się stało, po chwili niepewności w tramwaju, ekipa zabrała się do pracy!

_DSC0078

Ta właśnie ekipa chciała promować aktywną formę odpoczynku i wywołać uśmiech na twarzach odbiorców. Swoją cegiełkę (czyli ubranie i sfilmowanie tancerzy) do wydarzenia dołożyła firma Lazywear oraz Brain Vision. Cała akcja rzecz jasna działała zgodnie z porozumieniem MZK.

Całe zdarzenie, którego pomysłodawczyniami były dwie młode studencki – Patrycja Dzięcielak i Amanita Jamroziak, spotkało się z pozytywnym odzewem. Mamy nadzieję, iż takie akcje zmotywują młodych ludzi do działania oraz propagowania pozytywnej energii! :)

[fot. Adrianna Bator]