Jeszcze do końca roku można zapisywać drużyny do udziału w IV Turnieju Piłkarskim Ecenter „Jest Fajnie!”. Piłkarze-amatorzy zagrają dla chorego Pawełka z Torunia.

turniej jest fajnie

Paweł Górniak ma 3 lata. Choruje na TRAPS – rzadkie schorzenie genetyczne objawiające się gorączkami nawrotowymi. Miesięczny koszt leczenia Pawełka to 10 tysięcy złotych. Chłopcu pomaga działająca od kilku lat fundacja „Jest Fajnie!” prowadzona przez studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Tradycją stał się już organizowany przez nią turniej piłki nożnej halowej, a jego tegorocznym bohaterem będzie właśnie Paweł.

Turniej odbędzie się 30 i 31 stycznia w halach III Liceum Ogólnokształcącego oraz w Zespole Szkół nr 28 w Toruniu. Zapisywać się do udziału w turnieju można jeszcze do 1 stycznia. Aby zgłosić drużynę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj. Każdy zespół może zgłosić 12 zawodników. Regulamin zawodów dostępny jest pod tym linkiem. Wpisowe wynosi 120 złotych, które należy przelać na nr konta – 62 1950 0001 2006 0373 1558 0002.

[fot. Wojciech Leszczyński/Jest Fajnie]