Escape Room to rozrywka, która zapewnia niezapomniane wrażenia i zdobywa coraz więcej zwolenników. Największy escape room w Toruniu – Open The Door działa już od roku i z tej okazji ma dla swoich fanów wiele niespodzianek.

O Escape Room przedstawiciele Open The Door mówią, że to gra komputerowa, którą specjalnie dla Was przenieśli do toruńskiej kamienicy przy ul. Piekary 11/16. Klimat pokojów, manualno-umysłowe wyzwania, a także efekty akustyczne pozwolą Wam na godzinę przenieść się w inny wymiar. To w nich można skonfrontować Waszą inteligencję, pomysłowość, spryt, a przede wszystkim umiejętność pracy zespołowej z serią ciekawie opracowanych zadań specjalnych. W rozgrywkach trwających 60 minut może uczestniczyć od 2 do 9 osób w dowolnym przedziale wiekowym. Celem gry jest znalezienie klucza do drzwi i wydostanie się z pomieszczenia przed upływem czasu.

6 maja, w piątek odbędą się pierwsze urodziny największego Escape Room’u w Toruniu – Open The Door! Od godziny 21:00 podziemia klubu Dwa Światy, położonego przy ulicy Ducha św. 10/12 w Toruniu przemienią się w miejsce schadzek fanów logicznych łamigłówek oraz niekonwencjonalnego myślenia. Dodatkowo dla gości przewidziany będzie ogródek na świeżym powietrzu, konkursy oraz napoje w barze. Fani muzyki będą mogli posłuchać występów Beatboxerów oraz takich DJ’ów jak DJ Filipczuk czy też DJ Simon.

W trakcie imprezy odbędą się zawody w rozwiązywaniu zagadek; „Cube Challenge”, „Find The Words”, czy też „Look out”. Szczegółowe informacje na temat konkursów zostaną podane w dniu imprezy. Dla najlepszych myślicieli przygotowane są nagrody!

URODZINY OPEN THE DOOR

MIEJSCE: Klub Dwa Światy, ul. Ducha św. 10/12 w Toruniu
DATA: 6 maja, godzina 21:00
Wydarzenie Facebook: link
Wstęp wolny.

Więcej informacji na www.open-the-door.pl.