Już w najbliższy czwartek w Parter Whisky Vodka Cocktail Bar odbędzie się wyjątkowy koncert. Wystąpi Krystyna Durys, a koncert jest zatytułowany „Tribute to Ladies of Jazz”. 

Krystyna Durys jest laureatką 2. miejsca w kat. „Nowa Nadzieja” w ankiecie „Jazz Top 2016″ magazynu „Jazz Forum”. Zdobywczyni legendarnej Złotej Tarki na 44. Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego w Iławie. Została zaproszona m.in. na Java Jazz Festival 2017, gdzie wystąpi wśród takich sław jak Kirk Whalum, Richard Bona czy Arturo Sandoval. We wrześniu 2016 r. wydała swój debiutancki album „Tribute To Ladies Of Jazz”, który po zebraniu znakomitych recenzji, zajął 5. miejsce w kategorii „Polska płyta jazzowa roku 2016” w plebiscycie magazynu „Jazz Press” i 16. miejsce w kat. „Album Roku” w ankiecie „Jazz Top 2016” magazynu „Jazz Forum”

Co przygotowała Krystyna Durys dla gości Parteru?

Usłyszymy program przygotowany specjalnie na jeden z największych festiwali jazzowych na świecie – „Java Jazz Festival 2017” (Dżakarta, Indonezja). Koncert zawiera autorskie interpretacje przebojów z repertuaru największych dam światowego jazzu, m.in.: Billy Holiday, Sary Vaughan, Elli Fitzgerald, Niny Simone, którymi artystka się inspiruje.

W Parterze pojawią się Krystyna Durys, oraz towarzyszący jej:

IGOR NOWICKI – piano
MACIEJ SADOWSKI – kontrabas
ADAM ZAGRODZKI – perkusja

Szczegóły

DATA: 23 marca (czerwca), godzina 20:00
MIEJSCE: Parter – Whisky Vodka Cockatil Bar, ul. Panny Marii 13
BILETY (do nabycia w barze): 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł w dniu koncertu. Liczba miejsc mocno ograniczona.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku