Ogłoszony w tym tygodniu koncert byłego lidera The Police „dla wyjątkowych torunian” wzbudził wiele kontrowersji. Wiemy o nim coraz więcej – dziś poznaliśmy liczbę piosenek, którą wykona 8 grudnia Sting w Toruniu. Wygląda na to, że to będzie bardzo treściwy koncert… Inna ważna wiadomość – wśród widzów reprezentowani będą także najzagorzalsi fani artysty.

Wytwórnia Universal Music, wydawca płyt Brytyjczyka poinformowała o liczbie utworów, które wykona na koncercie w Jordankach. Sting w Toruniu zaśpiewać ma zaledwie sześć piosenek,w tym kilka z nowego albumu 57th &9th, choć zapewne spodziewać się będzie można także bisów. Na oficjalnym profilu muzyka na Facebooku poinformowano również, że bezpłatne wejściówki, których sprawa wzbudziła tak wiele medialnego szumu, trafią również do najwierniejszych fanów byłego frontmana The Police.

Bezpłatne zaproszenia na to wydarzenie będą dostępne dla członków fan klubu artysty na stronie Sting.com już w najbliższym tygodniu (szczegóły już wkrótce na www.sting.com).

Przypomnijmy, 8 grudnia w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki Sting zaśpiewa na specjalnej telewizyjnej gali o charakterze promocyjnym, której emisja planowana jest na 1 stycznia 2017 w TVP. Biletów na wydarzenie nie będzie w sprzedaży – limitowana liczba zaproszeń będzie do dyspozycji podmiotów współorganizujących, m.in. Urzędu Miasta Torunia, który zapowiedział, że przekaże je „wyjątkowym mieszkańcom Torunia”, między innymi w drodze konkursów medialnych.

[fot. Yancho Sabaev/Wikimedia Commons]