Dwór Artusa tym razem zaprosi w swoje progi, żeby… zabrać z niego wszystko co się da.
Jak i wcześniej, tak tym razem w tej instytucji kulturalnej nazbierało się sporo koncertowych plakatów, promocyjnych wydań płytowych, książek, folderów czy ulotek.
Wszystko to będzie można za darmo wziąć dla siebie już 21 stycznia w Sali Małej od godz. 18:30. Jedynym kosztem, który należy ponieść to wejściówka na Wszystkobranie w cenie 3 zł.
Na chętnych czekają m. in. plakaty Koncertów pod Gwiazdami czy Forte Artus Festivalu, często niedostępne na rynku wydawniczym płyty gwiazd poezji śpiewanej, klasyki, jazzu i rocka takich jak: Anna Maria Jopek, Piotr Rogucki, Cisza Jak Ta. Podczas Wszystkobrania czekać także będzie ok. 500 pozycji książkowych z wielu dziedzin: literatury pięknej, filozofii, fotografii, malarstwa, historii sztuki czy języków obcych. Będą wśród nich zarówno starsze książki, jak i nowości.
Podczas Wszystkobrania będzie można zabrać wszystko, na co się ma ochotę pod dwoma warunkami, o których wypełnienie proszą organizatorzy: zachowanie zdrowego rozsądku i trzymanie się zasady „kto pierwszy, ten lepszy”.
[Fot. www.torun.artus.pl]