Dwa Światy przywitają w swoich progach artystkę niebanalną, niełatwą do określenia. Któż nie zna i któż nie nucił „Hera, Koka, Hasz, LSD”?

Karolina Czarnecka, finalistka 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, gdzie wykonała po polsku cover zespołu The Tiger Lillies. Niespodziewanie (albo też wręcz odwrotnie) wykonanie to zostało hitem internetu. Do tej pory uzyskując prawie 15 mln wyświetleń na You Tube. Niedawno zresztą Czarnecka nagrała teledysk do kolejnego utworu tego zespołu: Vagina.

Karolina Czarnecka to studentka IV roku Akademii Teatralnej w Warszawie. Jest także absolwentką Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Pochodząca z Sokółki w województwie podlaskim artystka została wyróżniona Nagrodą Specjalną XVI Konkursu Pamiętajmy o Osieckiej. W 2o14 r. zadebiutowała na deskach teatralnych i to u samej Krystyny Jandy w spektaklu „Miłość blondynki”. Później dołączyła do obsady „Pożaru w Burdelu”. Przy jego okazji aktorka mogła spróbować sił w publicystyczno-satyrycznej próbie „Infrastrukturalny Patrol” wraz z członkami powyższego spektaklu.

W tym też roku, na jesieni, ukazała się debiutancka epka Karoliny Czarneckiej „Córka”. Historia Tiny, bohaterki płyty, jest opisywana tak: „Przyjechała tu do Warszawy z małej mieściny. Przyjechała ze snami, ma pudełka z sekretami i walizkę z mitami. Poza tym niewiele, co niedziela msza w kościele. Przyjechała ze wschodu, z ciemnej strony narodu. Nie ma kasy, nie ma prawka, przeciętna laska. Nic ciekawego, szkic, przymiarka i wprawka, zajawka.” Brzmi dziwnie znajomo do historii samej aktorki/ piosenkarki. Na „Córce” znalazł się kawałek „Demakijaż” nagrany z L.U.C utrzymany w surowym, ale i chwytliwym elektronicznym brzmieniu.

Piosenkarka zagra koncert wraz z dj SIWAK, perkusistą Marcinem Wippichem a także sekcją dętą w składzie: Mateusz Łupiński, Bartłomiej Łupiński, Kuba Łupiński.

Data: 19 kwietnia 2015, godz. 20

Miejsce: Dwa Światy, ul. Ducha Św. 10/12

Bilety: 20 zł przedsprzedaż/ 25 zł dzień koncertu.

Dołącz do wydarzenia.

[Fot. screen nagrania z PPA]