Piotr Rogucki, Marcelina i Iza Lach mają łącznie w swoim dorobku płytowym 9 albumów, które ukazały się w fizycznej formie. Jeśli do tego doliczyć płyty Comy, zespołu Roguckiego, łączny dorobek trójki artystów to aż 14 longplayów. Teraz usłyszymy dj-skie sety, pochodzących z Łodzi i Cieszyna muzyków.

„Tańcz więcej” to projekt muzyczny organizowany przez agencję muzyczną Więcej. Wyselekcjonowanej muzyce ma towarzyszyć wyjątkowa oprawa wizualna. Wydarzenie, które 7 kwietnia odbędzie się w Od Nowie będzie drugą odsłoną nietypowego cyklu imprez, w trakcie, których muzykę tańczącym dostarczają nie dj’e, a piosenkarze i piosenkarki.

Podczas pierwszej edycji, która odbyła się 28 stycznia w łódzkiej Wytwórni autorski dj’set zaprezentowali wspomniany już Piotr Rogucki, Kuba Karaś z grupy The Dumplings oraz Paulina Przybysz.

Co łączy artystów?

W Toruniu bogaty o doświadczenie pierwszej imprezy zagra wokalista Comy, który ma już za sobą współpracę (przy piosence „Karmelove”) z zadziorną a zarazem subtelną Marceliną. Z Izą Lach, znaną choćby ze współpracy z amerykańskim raperem Snoop Doggiem i zamiłowania do nocnego oglądania NBA z kolei łączy go miasto, z którego pochodzi, czyli Łódź. O ile Roguckiego i Marcelinę Stoszek, bo tak naprawdę nazywa się góralka z Cieszyna, można było zobaczyć już kilkukrotnie na scenie Od Nowy, o tyle Iza Lach pojawi się w klubie studenckim, choć w nieco innym charakterze, dopiero po raz drugi.

Impreza zapowiada się naprawdę ciekawie i nietypowo. Bogate doświadczenie muzyczne trójki i wielość inspiracji artystów (dzięki Izie Lach nie zawiodą się także miłośnicy czarnych rytmów, Marcelina nagrywała już z Grubsonem, VNM-em, a Piotr Rogucki… to Piotr Rogucki, na pewno nas czymś zaskoczy) każe jednak nie martwić się o to, że będziemy się tam kiepsko bawić. Hasło „Tańcz więcej” zobowiązuje.

Tańcz Więcej – Szczegóły

Gdzie? Od Nowa, ul. Gagarina 37a

Kiedy? 7 kwietnia (piątek), godz. 21:00

Bilety: w przedsprzedaży – 30 zł, w dniu koncertu – 40 zł

Dołącz do wydarzenia.