Po długich eliminacjach, do których zgłosiło się aż 27 studentów, przyszedł czas na wielki finał. Po burzliwej walce wyłoniono trzech finalistów. Są nimi: Michał Dahl – student II roku (s1) studiów wschodnich, Michał Banasiak – student I roku (s2) stosunków międzynarodowych oraz Mariusz Jabłoński – student II roku (s1) bezpieczeństwa wewnętrznego.

Ostatnie starcie odbędzie się 8 maja. Wtedy to finaliści będą mieli okazję zdobyć takie nagrody jak xBox 360 czy czytniki e-booków. Czeka ich więc wielka praca o wielkie nagrody.

Pozostali studenci mają również możliwość dorzucenia cegiełki do całego przedsięwzięcia, gdyż mogą zagłosować na swojego faworyta na fanpage koła naukowego.

Również z okazji juwenaliów koło naukowe przygotowało dla was niespodziankę. Będzie się działo – tak brzmi hasło przewodnie Gry Miejskiej. Oznacza to więc, że będzie głośno również pod względem muzycznym – obecna będzie zarówno orkiestra, jak i beatboxer Grajek. Będą równiez słodycze, a dla samych finalistów nagrody.

Warto więc poświęcić chwilę na przybycie 8 maja o godzinie 11:15 przy Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych. Nie może was tam zabraknąć!

 

[fot. Facebook. fanpage koła naukowego Under Construction PR]