Tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w związku z panującą pandemią będzie wyjątkowa. Większość akcji ze względu na bezpieczeństwo będzie miała miejsce w sieci. Nie inaczej będzie podczas finału WOŚP-u na Wydziale Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, wśród atrakcji e-impreza muzyczna, licytacje czy konkurs gry w Deluxe Ski Jumping 2.

Poczuj się jak Małysz i Stoch

Pandemia wymusiła przeniesienie wielu działań związanych z WOŚP-em do internetu. Jednak to tylko sprawiło, iż organizatorzy zdecydowali się na wyjątkowo oryginalne pomysły. W ramach finału organizowanego przez Wydział Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie UMK odbędzie się turniej gry w Deluxe Ski Jumping 2. Gra wręcz genialna w swej prostocie, powodująca wielkie emocje i pozwalająca poczuć się, chociaż na chwilę, jak nasi wielcy skoczkowie. Turniej w popularnego „Małysza” zaplanowany jest na sobotę, 30 stycznia 2021 roku, o godzinie 15:00. Warunkiem udziału jest uiszczenie opłaty w wysokości 20 zł do e-skarbonki „WNoPiB dla WOŚP” (http://bit.ly/3ozV7xy) oraz przesłanie potwierdzenia przelewu na adres e-mail: wnopibdlawosp@gmail.com do dnia 21 stycznia.

Dobra muzyka i ciekawe licytacje

W piątek, 29 stycznia 2021 roku, o godzinie 20:00, odbędzie się inna z atrakcji w ramach „WNoPiB dla WOŚP”, czyli e-impreza muzyczna.  Oprócz tego odbywają się też liczne licytacje pełne atrakcyjnych przedmiotów podarowanych przez znane postacie z Grodu Kopernika.