Pamela w listopadzie stawia na zadumę i póki co zapowiada tylko 3 koncerty. Wiadomo jednak, że dobór repertuaru w Pameli nie jest dziełem przypadku.

Romek Puchowski & Keith Dunn

Czego innego spodziewać się w Pameli? Ogromna dawka bluesa na najwyższym poziomie. Wieczór otwiera polski duet Wójcik&Fleszar. Po nich wystąpią Puchowski i Dunn, którzy w bluesowym środowisku darzeni są sporym szacunkiem.

Kiedy i za ile? 4 listopada, godz. 19.00; bilety w przedsprzedaży 30 zł; w dniu koncertu 40 zł.

Plexsound Festival 2019

Wydarzenie będące wynikiem współpracy HRPP Records oraz firmy Plexsound, która to firma zajmuje sie produkcją wzmacniaczy gitarowych. W trakcie festiwalu wystąpią: Bladysolo, Transparent Human Creatures, The Membranes oraz Medusa.

Kiedy i za ile? 18 listopada, godz. 19.00; wstęp wolny.

The Sixpounder – Killer King Tour 2019

Począwszy od roku 2008 roku THE SIXPOUNDER dorobił się miana jednej z najciężej pracujących i oddanych scenie metalowej formacji w Polsce Pomimo stosunkowo krótkiego stażu zespół ma za sobą trzy pełnometrażowe wydawnictwa w klimatach groove, new metal, melodic death i thrash, udział w prestiżowych festiwalach pokroju „Wacken Open Air” czy „Przystanek Woodstock” oraz kilka obszernych tras koncertowych u boku takich formacji jak Decapitated, Acid Drinkers czy Vader.

Kiedy i za ile? 25 listopada, godz. 19.00; bilety w cenie:  I Pula: 20 PLN, II Pula 25 przedsprzedaż / 35 PLN w dniu koncertu.