Czerwcowe długie, ciepłe wieczory w NRD będą opiewały w rytmach muzyki klubowej, house, techno. To będzie dawka głębokiego, przepełnionego emocjami, wyraźnego brzmienia. Szykujcie się! 

VSN – Keytov & SIM.ON

KVSN to efekt współpracy dwóch rezydentów poznańskiego klubu Tama, Keytova i Sim.ona. Tama jest DJ-em z imponującym stażem, Keytova młody duchem i niepokorny. Ich brzmienie to głęboki house, minimal i motywy transowe, techniczne. Sim.On z muzyką elektroniczną związany jest od najmłodszych lat. Jako Dj rozpoczynał od 13 roku życia, miksując pierwsze sety. Jego styl to oderwanie od obowiązujących schematów, brudne, wyraźne brzmienia.

Kiedy i za ile? 8 czerwca, godz. 22.00. Bilety do nabycia w cenie 10 złotych przed wydarzeniem.

Tymek

Premierowy koncert Tymka „Klubowe” zapewni powiew świeżości na polskiej scenie. Na krążku znajdziemy takie hity jak Język Ciała czy Romans. Inspiracje do swojej twórczości Tymek czerpie z legend polskiego rocka czy bluesa m.in. Ryszarda Riedla i Marka Grechuty. Jego głęboki, pełen emocji, surowy wokal wyróżnia go na tle innych artystów tego nurtu, zapewniając unikatowe doznania.

Kiedy i za ile? 14 czerwca, godz. 19.00. Bilety w cenie 30 zł.

Błażej Malinowski, T A K A

W ramach organizowanej imprezy Flesz na scenie klubu NRD będziemy mogli zabawić się przy twórczości gości specjalnych – Błażeja Malinowskie i T A K A. Błażej jest producentem muzycznym, DJ-em i dziennikarzem. W swoich produkcjach zgłębia muzykę deep i dub techno. Autor prężnie działa w ramach współpracy z innymi artystami – związany jest z projektami Silent Season, Phorma, Technosoul i Kontrafaktum a razem z Michałem Wolskim tworzy projekt Funfte Srrasse. T A K A to polska artystka, która swoje szlify doskonaliła na scenie londyńskiej, u boku takich artystów jak  Sunil Sharpe, AnD czy Neil Landstrumm. Jej muzyczny przekaz jest pełny surowej energii kontrastującej z subtelnymi melodiami na występach live. W jej setach znajdziemy wiele odłamów muzyki techno. W ramach imprezy wystąpią również m.in. Jacek Bartkowski czy Foolish Swami.

Kiedy i za ile? 19 czerwca, godz. 22.00. Bilety w cenie 10 – 15 zł.

Tribute to – Beata Kozidrak

To już druga edycja oddawania hołdu dla twórczości Bajmu i ich wokalistki Beaty Kozidrak. Usłyszmy szlagierowe numery zespołu jak również solowe kawałki Beaty. Poza tym nie zabraknie klasyków pokroju Republiki, Lady Pank czy Maanam. Imprezę poprowadzi Dj ezdomny z Baywatchparties.

Kiedy i za ile? 29 czerwca, godz. 22.00. Bilety w cenie 10 – 15 zł.

Tutaj sprawdzicie koncerty organizowane w czerwcu w innych toruńskich klubach i scenach koncertowych.