Wielkimi krokami i zdecydowanie niższymi cenami zbliża się dwunasta edycja akcji „Toruń za pół ceny”, która za każdym razem przyciąga mnóstwo torunian i turystów. W końcu kto nie lubi oszczędzać?

Organizatorzy akcji czyli Urząd Miasta Torunia oraz Radio ZET Gold zapraszają serdecznie do skorzystania z usług toruńskich placówek. Swoje produkty i usługi o 50% obniżyły liczne hotele, restauracje, kawiarnie, muzea, kluby, instytucje kulturalne i sportowe, salony urody oraz sklepy. Łącznie blisko 200 placówek. Nie wyjeżdżajcie z Torunia, bo… się nie opłaca.
Miejsca, które wezmą udział w akcji „Toruń za pół ceny”, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami. Warto zwrócić uwagę, że pięćdziesięcioprocentowa zniżka nie musi obejmować całego asortymentu, lecz np. tylko część dań z menu. Niektóre instytucje już rozpoczęły zapisy i rezerwacje na weekend za pół ceny. Jeśli chcecie skorzystać ze zniżki w toruńskich escape roomach, spieszcie się!
Mimo że akcja „Toruń za pół ceny” może kojarzyć się z kolejkami niczym w PRL-u oraz brakiem wolnych miejsc, mieszkańcy miasta oraz przyjezdni chętnie z niej korzystają. To dobra okazja by poznać nowe miejsca, odwiedzić mniej popularne punkty gastronomiczne bądź skorzystać z usług przedsiębiorstw, do których torunianie nie mają czasu zajrzeć na co dzień.

Toruń za pół ceny łączy ludzi

Podczas trwania akcji „Toruń za pół ceny” rodziny w końcu wychodzą razem do restauracji, przyjaciółki umawiają się na spotkanie w SPA, a koledzy wreszcie wybierają się na odkładane piwo. Wiosenny weekend pełen rabatów zachęca do wyjścia z domu.
W wiosennej akcji biorą udział zarówno weterani, jak i debiutanci. Pojawiły się niestandardowe oferty oraz perełki – do zdobycia są o połowę tańsze bilety na koncert Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej „Dire Straits symfonicznie” czy seans w grocie solnej za kilka złotych.
„Toruń za pół ceny” to akcja, z której aż żal nie skorzystać – w końcu z portfela ubędzie o połowę mniej pieniędzy. Organizatorzy zapraszają do Torunia i zapewniają, że Kopernik stawia połowę!

KIEDY: 21-23 kwietnia (piątek-sobota)
GDZIE: Toruń i okolice
Listę wszystkich partnerów biorących udział w akcji znajdziecie tutaj.