Skip to content
Logo
Menu
  • Kultura
  • Studenci
  • Koncerty
  • Miasto
  • Lifestyle
  • Sport
Menu

A może mały „Skok w bok” w Toruniu?

Posted on 2017-12-17

Czy spędzenie wakacji ze swoją drugą połówką jest jedynym możliwym scenariuszem udanego wypoczynku? Co wydarzy się, gdy małżeństwo postanowi odpocząć… osobno? Na te pytania na pewno znajdziecie odpowiedź w spektaklu „Skok w bok”.

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, cieszyła się dużą popularnością na londyńskim West Endzie, a także w innych krajach – w Niemczech, we Francji oraz w RPA. W Toruniu będzie można ją zobaczyć w marcu 2018 roku.

Spektakl opowiada historię dwóch par z długoletnim stażem. Planują one kolejny wspólny, wakacyjny wypoczynek. Jednak żeby nie był on taki nudny i rutynowy, mężowie namawiają swoje partnerki do spędzenia urlopu oddzielnie. Okazuje się, że panie przystają na ten plan bardzo chętnie. W jaki sposób spędzą wakacje mężczyźni, a jak ich żony? Czy widzowie będą mogli liczyć na jakiś niespodziewany skok w bok? Jedno jest pewne – nie zabraknie śmiechu i zaskakujących sytuacji.

W spektaklu zagrali znani i lubiany aktorzy – Dorota Chotecka, Robert Wabich, Sławomir, Joanna Moro, Magdalena Kajra Kajrowicz, Marta Chodorowska oraz Michał Malinowski. Reżyserem przedstawienia jest Andrzej Rozhin, przekładu natomiast podjęła się Klaudyna Rozhin.

Skok w Bok w Toruniu – kiedy i gdzie?

KIEDY: 7 marca 2018 (środa), godz. 19:00 (czas trwania spektaklu – 130 minut z przerwą)
GDZIE: Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Al. Solidarności 1-3, Toruń
BILETY: Bilety w cenach 40, 60, 95, 120 zł dostępne na KupBilecik.pl

[fot. wydarzenie na Facebooku]

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie wpisy

  • Jednym punktem! [fotorelacja – 10.04.26]
  • Hokejowy dwumecz z Unią [fotorelacja 04.03.26 i 05.03.26]
  • Halowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [fotorelacja – 28.02-01.03]
  • Copernicus Cup 2026 [fotorelacja]
  • Nareszcie wygrana Twardych Pierników! [fotorelacja – 06.02.26]

Najnowsze komentarze

  1. Kot w książce, kot w bibliotece – Światowy Dzień Kota – BGPW blog - 5 książkowych kotów, czyli koty w literaturze
  2. nastka - Pomniki Mikołaja Kopernika w Polsce
  3. Michał Machel - Pomniki Mikołaja Kopernika w Polsce
  4. Makalia - Pomniki Mikołaja Kopernika w Polsce
  5. Adrian - TLU Kala – Izolacje Toruń rozpoczyna sezon ligowy. Czy wygra swój pierwszy mecz? [Toruński Typer Sportowy – kibicuj, typuj i wygrywaj!]

Kategorie

  • Bez kategorii
  • Copernicon
  • Cykle
  • Foto
  • Informacje
  • Juwenalia
  • kino
  • Koncert
  • Kultura
  • Lifestyle
  • Literatura
  • Miasto
  • Opinie
  • Patronat
  • Porady
  • Publicystyka
  • Recenzje
  • Sport
  • Studenci
  • Toruńscy muzycy
  • Wideorelacje
  • Wywiady

Kategorie

  • Bez kategorii
  • Copernicon
  • Cykle
  • Foto
  • Informacje
  • Juwenalia
  • kino
  • Koncert
  • Kultura
  • Lifestyle
  • Literatura
  • Miasto
  • Opinie
  • Patronat
  • Porady
  • Publicystyka
  • Recenzje
  • Sport
  • Studenci
  • Toruńscy muzycy
  • Wideorelacje
  • Wywiady
©2026 Spodkopca.pl | Design: Newspaperly WordPress Theme