Czy spędzenie wakacji ze swoją drugą połówką jest jedynym możliwym scenariuszem udanego wypoczynku? Co wydarzy się, gdy małżeństwo postanowi odpocząć… osobno? Na te pytania na pewno znajdziecie odpowiedź w spektaklu „Skok w bok”.

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, cieszyła się dużą popularnością na londyńskim West Endzie, a także w innych krajach – w Niemczech, we Francji oraz w RPA. W Toruniu będzie można ją zobaczyć w marcu 2018 roku.

Spektakl opowiada historię dwóch par z długoletnim stażem. Planują one kolejny wspólny, wakacyjny wypoczynek. Jednak żeby nie był on taki nudny i rutynowy, mężowie namawiają swoje partnerki do spędzenia urlopu oddzielnie. Okazuje się, że panie przystają na ten plan bardzo chętnie. W jaki sposób spędzą wakacje mężczyźni, a jak ich żony? Czy widzowie będą mogli liczyć na jakiś niespodziewany skok w bok? Jedno jest pewne – nie zabraknie śmiechu i zaskakujących sytuacji.

W spektaklu zagrali znani i lubiany aktorzy – Dorota Chotecka, Robert Wabich, Sławomir, Joanna Moro, Magdalena Kajra Kajrowicz, Marta Chodorowska oraz Michał Malinowski. Reżyserem przedstawienia jest Andrzej Rozhin, przekładu natomiast podjęła się Klaudyna Rozhin.

Skok w Bok w Toruniu – kiedy i gdzie?

KIEDY: 7 marca 2018 (środa), godz. 19:00 (czas trwania spektaklu – 130 minut z przerwą)
GDZIE: Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Al. Solidarności 1-3, Toruń
BILETY: Bilety w cenach 40, 60, 95, 120 zł dostępne na KupBilecik.pl

[fot. wydarzenie na Facebooku]