W tym roku gwiazdami na corocznym festiwalu Koncerty pod Gwiazdami, będą m.in. Hey, Paweł Mazolewski czy Adam Nowak. Najprędzej nam jednak do występu ostatniej wspomnianej gwiazdy, Adama Nowaka. Już w przyszłym tygodniu, 6 lipca, odbędzie się jego występ pod gołym niebem, wśród budynków toruńskiej starówki.

Letnia tradycja – Koncerty pod Gwiazdami

Koncerty pod Gwiazdami to festiwal muzyczny, będący przy okazji cyklem imprez, który organizowany jest od 1995 roku. Centrum Kultury Dwór Artusa co roku tworzy bardzo dokładnie program festiwalu w taki sposób, aby trafić w gusta szerokiej publiczności. Ideą są koncerty w letnie wieczory, pod gołym niebem. Dodatkowym atutem jest toruńska, zabytkowa starówka. Festiwal co roku trwa kilkanaście dni i jest organizowany specjalnie na okres wakacyjny. Koncerty nie były jedynym widowiskiem, ale również występy grup teatralno- muzycznych, pantomim.

W tym roku, jednym z odbywających się koncertów ma być występ Adama Nowaka oraz Akustyka Amigos. To najnowszy projekt lidera zespołu Raz Dwa Trzy, znanego doskonale w Toruniu. W programie ich koncertu znajdują się utwory takich artystów jak: Grechuta, Herbert czy Młynarski. Co więcej, w tym występie sporo miejsca wypełni improwizacja. To gwarantuje wyjątkowość i niepowtarzalność koncertu. Wszystko to wyznacza kunszt muzyków, których okazję będziemy mogli usłyszeć. Oprócz Adama Nowaka usłyszeć będzie można na scenie Jarka Trelińskiego z zespołu Raz Dwa Trzy, Karim Martusewicza z Voo Voo, Pawła Dobrowolskiego oraz Eldisa la Rosa.

SZCZEGÓŁY:

DATA: 6 lipca (czwartek), godzina 20:30
MIEJSCE: Rynek Staromiejski 6
WSTĘP: 60 złotych bilet ulgowy, 65 złotych bilet normalny
WYDARZENIE