Po raz pierwszy (i pewnie jedyny) w Toruniu, na dodatek w budynku Ratusza w samym sercu Starego Miasta, będziemy mieli przyjemność usłyszeć materiał CF98 oraz This Noise BEZ PRĄDU.

Na co dzień łoją melodyjnego punk rocka, tym razem zwalniamy, zapalamy świeczki, Panowie przytulają Panie i chillujemy przy ich najlepszych hitach w wersji akustycznej. Towarzyszyć im będzie solowy projekt Liars & Sinners, z którym to Toruń mógł się zapoznać podczas zeszłorocznego koncertu Hańby.

CF98 (pop punk, melodic punk, akustycznie / Kraków)

Jesienią 2017 odwiedzili Toruń promując nowy album „Story Makers” w pełnej okazałości, tym razem w akustycznej odsłonie zagrają zarówno nowe, jak i stare hiciory. Niebanalne teksty, wpadające w głowę melodie i przede wszystkim pozytywni ludzie. Jeśli w dzieciństwie jarałeś się soundtrackiem z Tony’ego Hawka to ten zespół jest dla Ciebie, a na ich koncert akustyczny śmiało możesz zabrać dziewczynę / chłopaka na randkę.
https://cf98.bandcamp.com/

THIS NOISE (melodic punk, akustycznie / Wrocław)

Zespół tworzą ludzie od dawna działający i mocno zakorzenieni w scenie hardcore punk we Wrocławiu. Przewijali się przez mnóstwo projektów, między innymi Dintojra, Nonsens, ZWŁOKI. Muzycznie kapela obraca w klimatach melodyjnego hardcore i skate punk, gdzie można znaleźć wpływy zespołów takich jak: Pennywise, Ignite, Atlas Losing Grip czy Rise Against, chociaż jak sami określają, po prostu lubią dobrze podżyndżać. Będzie to ich pierwsza wizyta w Toruniu, więc zadbajmy o to aby nie była ostatnia.
https://thisnoisepunk.bandcamp.com/

LIARS & SINNERS (folk, akustycznie / Warszawa)

Solowy projekt Konrada Słoki, znanego z takich kapel jak White Crosses czy ODC. Gitara akustyczna, harmonijka i świetny wokal, a muzycznie dużo melodii i nostalgii. W kwietniu 2017 spotkał się z dobrym przyjęciem otwierając koncert Hańby w Toruniu. Jeśli lubisz solowe rzeczy takich muzyków jak Brian Fallon (Gaslight Anthem) czy Chuck Ragan (Hot Water Music), to pokochasz Konrada.
https://liarsandsinners.bandcamp.com/

Organizatorem wydarzenia jest Piranha Tourbooking.

SZCZEGÓŁY:

Data: 19 stycznia 2018, godz. 20:00

Miejsce: Cyrkowa – ul. Rynek Staromiejski 1, Toruń

Bilety: 15 zł / 20 zł za 2 osoby