Okres przedświąteczny to czas kolędowania i magicznych koncertów. Już 15 grudnia wszechstronna artystka Sylwia Banasik miała wprawić Toruń w wyjątkowy nastrój.

Koncert został niestety dla miłośników Sylwii Banasik odwołany. Poinformowali o tym jego organizatorzy:

Niestety z powodów niezależnych od Sylwii Banasik musimy poinformować, że koncert w Toruniu nie odbędzie się. Bardzo żałujemy, że tym razem nie uda nam się dotrzeć do Miasta Kopernika.
Pieniądze za bilety zostaną zwrócone – serwisy interticket.pl i kupbilecik.pl po weekendzie roześlą informacje do wszystkich, którzy je kupili. Na pewno też szybko otrzymacie zwrot swoich pieniędzy.

Gdybyście chcieli jednak się wybrać na koncert Sylwii to możemy zaproponować specjalne ceny na koncert w Sopocie lub Olsztynie. Prosimy wtedy o maila pod adres: andrzej@jazzbythesea.pl.

Kim jest Sylwia Banasik?

Sylwia Banasik dała się poznać szerszej publiczności dzięki występom w Studiu Accantus. Razem z innymi twórcami tworzy tam własne projekty autorskie. Filmiki z jej udziałem osiągnęły kilka milionów wyświetleń. Banasik działa w internecie, ale nie rezygnuje z desek sceny teatralnej. Jako aktorka musicalowa zagrała m.in. w przedstawieniu „Piloci” w Teatrze Roma. Obecnie jest związana z Teatrem Muzycznym w Łodzi, jako jedna z gwiazd musicalu „Miss Saigon”. Artystka śpiewała partie wokalne Belli w polskiej wersji filmu Disneya „Piękna i Bestia”.

Sylwia Banasik w Toruniu – jakie utwory usłyszymy?

Banasik nie zwalnia tempa i już 13 grudnia rusza w Polskę w ramach trasy „Xmas Tour”. 15 grudnia miała pojawić się w Centrum Kultury Dwór Artusa razem z pianistą Adamem Pietrzakiem. Na scenie zobaczymy również Golden Gate String Quartet, który występował m.in. z Anią Wyszkoni i Sarsą. Publiczność wysłucha znanych kolęd i piosenek świątecznych w niezwykłej aranżacji. W akompaniamencie artystów, z pewnością znajdą się tytuły tj.: „All I Want for Christmas” czy „Przybieżeli do Betlejem”. Nie zabraknie również utworów stanowiących wyróżnik wokalistki, jakimi są piosenki z filmów Disneya związanych tematycznie z zimą i magią świąt.

Nadchodzący koncert zapowiada się bardzo nastrojowo, a zapewnią to umiejętności muzyków oraz osobowość Sylwii Banasik. Artystka wielokrotnie podkreśla, że żyje z pasji i dla pasji:

Jedno wiem na pewno, nie potrafię żyć bez sceny i kocham to co robię.

Kiedy i gdzie?

Kiedy: 15 grudnia, godz. 18:00 [koncert odwołany]

Gdzie: Centrum Kultury Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6

Bilety: 40-70 zł (interticket.pl, eventim.pl, Empik, kupbilecik.pl)

[Tekst aktualizowany]