O jakim prezencie marzy każda Pani w swoje święto? Jestem przekonany, że dla wielu najbardziej upragnionym prezentem byłoby spotkanie z atrakcyjnym mężczyzną. Dwór Artusa w Dzień Kobiet może spełnić te marzenia – wieczór z Atrakcyjnym Kazimierzem wydaje się zatem bardzo atrakcyjną propozycją…

Piosenki Kazimierza może nie zawsze są szczytem romantyzmu. Jeśli pamiętacie lata 90., na pewno pamiętacie także słynny refren Był sprawcą wielu ciąż jako mąż i nie mąż, czy nie mniej znany Coś się dzieje wreszcie, gwałcą w naszym mieście. Legenda muzycznego absurdalnego humoru powraca po 9 latach fonograficznego milczenia z nowym, piątym w karierze albumem, zatytułowanym Sex na raz. Czyli Atrakcyjny Kazimierz nadal nastawiony jest na pikantne historie damsko męskie i z upływem lat ciągle pozostaje sobą.

Atrakcyjnym Kazimierzem pozostaje Jacek „Szybki Kazik” Bryndal, czyli basista toruńskiej grupy Kobranocka. Postać Kazimierza stworzył w 1991 roku wraz z bratem, popularnym satyrykiem Rafałem Bryndalem, który pisał  humorystyczne, pikantne teksty. W zespole Jacka Bryndala występują  koledzy z Kobranocki – Andrzej „Kobra” Kraiński (wokal, gitara) i Piotr Wysocki (perkusja), a także Andrzej „Bruner” Gulczyński (bas) i Waldek Zaborowski (saksofon). Na koncercie w Dworze Artusa 8 marca gościnnie z Atrakcyjnym Kazimierzem wystąpi Joanna Czajkowska-Zoń.

Występ odbędzie się w Sali Wielkiej Dworu Artusa (Rynek Staromiejski 6) o 18.00. Bilety kosztują 25 zł (ulgowy) i 30 zł (normalny).

[fot. http://www.artus.torun.pl]