Za turkusowo-bordowymi trzy porażki, mimo których zespół nie traci ducha walki. W niedzielę, 15 maja 2022 roku na własnym torze Drwęca podejmie MS Śląsk Świętochłowice. Drużyna z południa kraju również nie posiada żadnego punktu na swoim koncie.  

Początek tego sezonu jest dla beniaminka CS Superligi bardzo wymagający. Podopieczni Mikołaja Lisa przegrali trzy pierwsze mecze i są na ostatnim, 6. miejscu w najwyższej klasie speedrowerowych rozgrywek. Szansą na pierwsze punkty może być dla nich starcie z wicemistrzem kraju – MS Śląskiem Świętochłowice. 

Ekipa z Górnego Śląska jest obecnie na 5. miejscu w CS Superlidze i również nie zdobyła żadnego punktu. Można zatem rzec, iż w niedzielę przy Skierki zmierzą się dwa równorzędne zespoły, a to jest gwarantem wielkich sportowych emocji.  

Jak zawsze na obiekcie w Kaszczorku będzie niesamowita atmosfera oraz atrakcje. Na kibiców czekają konkursy z nagrodami, a także stanowisko z ciepłymi napojami, frytkami, goframi, wodą i popcornem. Zysk z działania stanowiska będzie przeznaczony na działanie Fundacji Melodia Serc.  

Tuż po meczu Drwęca kontra MS Śląsk dojdzie do pojedynku w ramach CS Superligi Żaków, w którym TSŻ Biofarm Torun podejmie żaków świętochłowickiego klubu.  

Co? – IV kolejka CS Superligi – Drwęca Kaszczorek vs. MS Śląsk Świętochłowice 
Kiedy? – Niedziela, 15.05.2022 
O której? – 14:00 
Gdzie? – Tor speedrowerowy przy Skierki