Autorskie wystąpienie i spotkanie z Karolem i Olą odbędzie się w Centrum Kultury Dwór Artusa. To wydarzenie odbędzie się w ramach Toruńskiego Festiwalu Książki. Już w najbliższą sobotę, bo 10 czerwca, posłuchać będzie można o trzech książkach Oli i Karola oraz o ponad 50 państwach, które zwiedzili. W trakcie spotkania zdradzą sposoby na organizowanie własnych podróży, a przy tym robienie tego tanio. Obecnie podróżują 8 miesięcy w ciągu roku… Jak to możliwe? Przekonajcie się sami!

Karol i Ola to duet, który zajmuje się blogowaniem o tematyce podróżniczej. Zwiedzają świat swoim starym, kolorowym busikiem, a przy tym starają się robić to jak  najtaniej. Co ciekawe, nie podróżują sami. Bus jest 9- osobowy, a więc, żeby było taniej i weselej, zabierają ze sobą swoich czytelników, przyjaciół, bliskich czy po prostu przypadkowych ludzi. Jak mówią, w ich busie przewinęło się już ponad 100 osób. Zwiedzenie ponad 50 państw, a w tym 5 kontynentów zajęło im 7 lat. Przejechali przy tym ponad 200 tysięcy kilometrów. Na swoim koncie mają dwie bardzo ważne nagrody. Pierwsza to nagroda najlepszego Bloga Roku w kategorii Podróże od Martyny Wojciechowskiej oraz tytuł Twórca Wideo Roku w kategorii Poradnikowe, co dotyczy ich kanału na YouTube.

W trakcie spotkania nabyć będzie można ich książki wraz z podpisami. „Wyprawa Pierwsza”, „Ameryka za 8 dolarów” oraz „Australia za 8 dolarów”. Więcej o tych pozycjach przeczytacie w ich sklepie internetowym, a nawet możecie pobrać darmowy fragment każdej z nich. Jeśli chodzi o ich dotychczasowe wystąpienia, możecie się zapoznać z nimi tutaj. W tym miejscu znajdziecie ich FP na Facebooku.

SZCZEGÓŁY:

DATA: 10 czerwca (sobota), godzina 12:00- 13:30

MIEJSCE: Centrum Kultury Dwór Artusa, ul. Rynek Staromiejski 6

BILETY: wstęp wolny