Już w najbliższy czwartek o godzinie 19:30 w Cinema City Toruń Plaza odbędzie się kolejna edycja Ladies Night. Tym razem kino zaprasza przedpremierowo na francuski film pt. „Jutro będziemy szczęśliwi”.

Obraz Hugo Gelina to poruszająca historia relacji ojca i córki podana z nutą humoru. Główny bohater, Samuel, żyje beztrosko na Francuskiej Riwierze. Pewnego dnia odwiedza go jedna z jego przelotnych przyjaciółek, Kristen i wywraca jego życie do góry nogami. „To twoja córka” – mówi i znika. Samuel musi z dnia na dzień odnaleźć się w roli taty maleńkiej Glorii. Bezskuteczne poszukiwania matki dziewczynki sprawiają, że z biegiem czasu Samuel okazuje się czułym, kochającym, choć bardzo niekonwencjonalnym ojcem. Co jednak wydarzy się, gdy matka dziewczynki po ośmiu latach ponownie pojawi się w ich życiu?

Na ekranie zobaczymy m.in. wielką gwiazdę filmu „Nietykalni”. Omar Sy, laureat Europejskiej Nagrody Filmowej to powinna być gwarancja znakomitej gry aktorskiej.

Ladies Night – nie tylko film

Podczas eventu na Panie czeka także mnóstwo niespodzianek i konkursów z wartościowymi nagrodami! Wśród atrakcji „Ladies Night” są porady specjalistów dotyczące tematów interesujących kobiet, a dodatkowo każda z uczestniczek imprezy otrzyma atrakcyjny prezent powitalny.

Bilety na Ladies Night można oczywiście kupić/rezerwować na stronie kina —> https://www.cinema-city.pl/
Więcej informacji o aktualnych ofertach Cinema City znajdziemy na Facebooku

Artykuł powstał we współpracy z siecią kin Cinema-City