Już za dwa dni będziemy mogli spędzić nastrojowy wieczór przy przebojach brytyjskiego zespołu Coldplay. Zarówno wielbiciele muzyków, jak i każdy ciekawy wykonania utworów, spędzi w klubie Lizard King przyjemny czas.

Coldplay Night – jakie utwory usłyszymy?

Chyba każdy z nas słyszał przeboje zespołu działającego od 1996 roku. „Yellow”, „The Scientist”, „Fix You”, „A Sky Full of Stars” – to tylko kilka z najpopularniejszych utworów grupy. Z pewnością wybrzmią one w czwartkowy wieczór. Można stwierdzić, że kupując bilet na koncert kupujemy bilet na podróż w czasie. Będziemy cofać się 20 lat wstecz do pierwszych hitów zespołu, ale nie zabraknie też przystanków przy nowszych piosenkach.

A kto zabierze nas w podróż? Przewodnikiem będzie Wojtek Kiełbasa – gitarzysta i wokalista, a pomoże mu zespół w składzie: Paweł Wygas (bas), Marek Niedzielski (perkusja), Mateusz Kowalczyk (gitara), Tomasz Jędrzejewski (instrumenty klawiszowe).

Koncert jest idealnym wydarzeniem dla każdego miłośnika znanego zespołu oraz dla tych, którzy dopiero poznają twórczość muzyków, ale też wszystkich z prostym marzeniem o spokojnym wieczorze spędzonym ze znajomymi.

Coldplay Night – szczegóły wydarzenia:

Co: Coldplay Night

Kiedy: 28 listopada, godz. 20:00

Gdzie: Lizard King, ul. Mikołaja Kopernika 3

Bilety: Wejściówki w cenie od 35 zł dostępne na biletyna.pl.