Integracja szeroko pojętej branży social media, budowanie nowych relacji, dzielenie się wiedzą i dobra zabawa to tylko kilka możliwości z szerokiego wachlarzu, który oferują czwartkowe spotkania.

O cyklu opowiada nam pokrótce Mariusz Lewandowski – organizator comiesięcznego wydarzenia odbywającego się w naszym mieście.

Czym są Czwartkowe Spotkania Social Media?

To ogólnopolski cykl spotkań odbywających się w jeden czwartek w miesiącu m.in.: w Łodzi, Gdańsku, Warszawie, Poznaniu czy Białymstoku. Od niedawna osoby zainteresowane mediami społecznościowymi, zawodowo i amatorsko, spotykają się również w Toruniu.

A to za sprawą czwórki przyjaciół – Mariusza, Natalii, Agaty i Dominika, która podjęła się tej inicjatywy i już od pięciu miesięcy organizuje Czwartek Social Media w naszym mieście. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 21 marca o godzinie 18.00 w Carpe Craft. Tym razem będzie to szansa, by posłuchać trochę o tym, czym jest design thinking
i jak go wykorzystać podczas działań w social mediach oraz reklamach na Facebooku. Gośćmi spotkania będą bowiem: Sara Kapela z Design Thinking Institute oraz znany w branży marketingowej Daniel Kędzierski.

Do kogo skierowane są spotkania?

Cykl spotkań skierowany jest zarówno do pracowników agencji social media, freelancerów, specjalistów od PR, startupowców, jak również ludzi, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social mediach. Udział w spotkaniu to idealna okazja do poznania nowych osób, zdobycia kontaktów, wymiany wiedzy, doświadczeń, rozwijania relacji w branży mediów społecznościowych, wspierania inicjatyw i integracji. Na każde kolejne spotkania przychodzą nowe osoby, które często poszukują także rąk do pracy! – mówi Mariusz Lewandowski.

Nasza redakcja, jako patroni medialni wydarzenia, serdecznie zaprasza wraz z organizatorami do uczestnictwa w tym spotkaniu.

Gdzie i kiedy?

Gdzie: w Carpe Craft

Kiedy: 21 marca o godzinie 18.00