Wielka akcja Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu! Czekają na Was darmowe książki.

Kto ma chrapkę na powiększenie swojej biblioteczki? W środę, 29 sierpnia, biblioteka przy ul. Mickiewicza 61 uwolni ze swoich księgozbiorów 500 książek. Wszystkie będą darmowe. Znajdziecie je na regałach ustawionych przed biblioteką. Co ważne, akcja potrwa tylko cztery godziny – od godz. 11:00 do godz. 15:00. Jeśli ciekawią Was szczegóły tego wydarzenia, więcej informacji uzyskacie pod numerem tel: 56 622 56 68.

Darmowe książki i wielka wymiana na Podgórzu

Z kolei dzień później, w czwartek, 30 sierpnia, będzie szansa na wymianę książek. Tym razem biblioteka przy ul. Poznańskiej 52 zaprasza do przyniesienia książek, które już Wam się znudziły, które już przeczytaliście i chcecie się ich pozbyć. Wydarzenie organizowane przez Książnicę Kopernikańską to szansa na odświeżenie swoich domowych księgozbiorów. Akcja potrwa od godz. 15:00 do godz. 18:00. Biblioteka sama przekaże na wymianę 70 książek, a w zamian z chęcią przyjmie inne tytuły. Podczas akcji nie będą obowiązywać żadne limity, a zatem przynosicie tyle książek, ile chcecie. Może to być zarówno literatura młodzieżowa, jak i poradniki, książki fantasy, historyczne, słowem – brak ograniczeń tematycznych. Więcej informacji pod numerem tel: 56 651 36 85.

A zatem jeśli macie ochotę na zmiany w swojej domowej biblioteczce, zjawcie się na Mickiewicza lub na Podgórzu w tym tygodniu. Spieszcie się, aby załapać się na najlepsze kąski literackie.