patronatExcel sprawia ci problem? A może chciałbyś dowiedzieć się jak funkcjonują social media? Tegoroczny Festiwal Ekonomiczny jest doskonałą okazją, aby nauczyć się czegoś nowego!

Jednym z oferowanych szkoleń przez Forum e- Biznesu będzie kurs social media. Na warsztatach dowiemy się jak wypromować markę w Internecie, oraz jak efektywnie korzystać z takich portali jak Facebook, czy Twitter. Szkolenie poprowadzą: Joanna Chrzanowska oraz Paulina Pietrzak z firmy CTDP. Warsztaty odbędą się na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w sali nr I, dnia 3 grudnia w godzinach 13:00-14.30. Mogą wziąć w nich udział  wszyscy zainteresowani wyjątkowo bez konieczności zapisów w Internecie.

Kolejnym oferowanym warsztatem podczas Festiwalu Ekonomisty będzie kurs Excela. Dowiemy się na nim więcej o Visual Basic, a także jak efektywnie używać Excela w pracy. Szkolenie odbędzie się  jednak nie 3 grudnia jak początkowo planowano, a tydzień później, 10 grudnia. Wkrótce organizator poda więcej szczegółów dotyczących zapisów na ten kurs.

Więcej informacji na stronie www.feb.umk.pl.

 

[Fot. Materiały organizatora]