Czy wiesz, czym zajmowała się Polska Rada Ludowa w Toruniu? A może kto dowodził żołnierzami Dywizji Pomorskiej? Już jutro możesz sprawdzić swoją wiedzę biorąc udział w quizie przygotowanym przez Dwór Artusa.

Sprawdź, jak dużo wiesz o Toruniu!

Wielki Quiz o Toruniu został zorganizowany z okazji setnej rocznicy powrotu miasta do Wolnej Polski. W tę sobotę będziemy mieli okazję sprawdzić swoją historyczną wiedzę. Jeśli jednak nie chcemy uczestniczyć w zabawie – warto przyjść, aby kibicować innym! Choćby dlatego, że w wydarzeniu weźmie udział nie tylko publiczność, ale również lokalni celebryci. Wśród nich znajdą się m.in.: sportowcy, politycy, biznesmeni.

Wielki Quiz o Toruniu – zasady i nagrody

Aby wziąć udział w wydarzeniu potrzebny nam będzie wyłącznie smartfon z dostępem do przeglądarki, działającym Wi-Fi oraz pozytywne nastawienie. Wielki Quiz o Toruniu przybierze formę interaktywnej zabawy. Zwycięzcy otrzymają pięć paszportów kultury składających się z wejściówek na atrakcyjne wydarzenia do toruńskich instytucji kultury.

Quiz odbędzie się 18 stycznia. Start zabawy zaplanowano na godzinę 12:00 w Centrum Kultury Dwór  Artusa. Wstęp jest darmowy dla wszystkich.